reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

ja dzisiaj po wizycie u diabetologa, dostalam glukometr i diete. Przez 5 dni mam mierzyc 4 razy dziennie ( biedne paluszki) i spisywac. we wtorek wizyta i wtedy doktorka zdecyduje czy musz brac insuline.
 
reklama
A mnie wczoraj późnym wieczorem dorwał potworny ból w dole brzucha, nie spałam prawie całą noc. Teraz też mocno boli, choć odrobinę słabiej, i nie wiem co robić. Wizytę mam dopiero za dwa tygodnie a we środę idę z córką do szpitala. Przewiduję,że zostaniemy ze trzy doby i mam stresa bo nie ma mnie kto zastąpić. :-(
Co to może być?
Mam nadzieję, że przejdzie.:-(
 
KaśkaK - jeśli ból nie przechodzi po nospie i trzyma cały czas, nie zaszkodzi przyśpieszyć wizyty. Najlepiej zadzwoń do gina i pogadaj telefonicznie, napewno lepiej Ci doradzi niż my na forum. No i zawsze możesz się zgłosić na izbę przyjęć, to na pewno nie zaszkodzi :-)
Trzymaj sie cieplutko!!
 
Kamile85 mój gin mnie uczulił, że mam nie bagatelizować żadnych bóli i bezzwłacznie się z nim kontaktować lub na izbę od razu jechać. Wiesz, ciąża to nie przelewki, lepiej sprawdzić aniżeli w brodę sobie potem pluć. Ja 2 tygodni nie czakałabym :no:
 
Frezja - mnie nic się nie dzieje, ale dziękuję za troskę :happy: Za to KaśkaK powinna zastosować się do Twojej wypowiedzi, ja chciałam troszkę delikatniej, żeby nie stresować, ale masz rację, ciąża to nie przelewki!

KaśkaK, czekamy na wieści :)
 
nio ja ostatnio tez czuje takie napinanie brzucha.. ale mnie nic przy tym nie boli i na szczescie nie zdarza sie zbyt czesto.. wspominalam o tym ginowi na wizycie ostatnio i powiedzial, ze jakby sie to powtarzalo pare razy w ciagu dnia to wtedy mam do niego dzwonic i bedziemy to kontrolowac.. takze uwazam, ze dziewczyny, ktore maja z tym wiekszy problem nie powinny czekac..
a jesli chodzi o inne dolegliwosci to mnie ostatnio tez cos mdlosci nawracaja, ale jestem tej mysli, ze to tylko chwilowe, a nie "dobrodziejstwo" ostatniego trymestru:baffled:
nio i powrocilo mi nieustanne siusianie:dry: potrafie i z 7 razy na godzine do kibelka leciec.. nio i tak sie zastanawiam czy to dlatego, ze synus takl sie ulozyl czy przez jego kopniaki:confused: bo ostatnio daje mi po pecherzu i to czasem bolesnie..
 
Dzięki dziewczyny.
Dzwoniłam i pani doktor przyjęła mnie w domu. Okazało się, że otwiera mi się ujście i czuję mocniejszy nacisk.Poza tym ponieważ jestem sama z córcią cały dzień w domu to pewnych rzeczy nie uniknę i pewnie za dużo dźwigałam. Dostałam zastrzyk, który podobno może pomóc w zamknięciu ujścia i no-spe. Jak do poniedziałku do wieczora nie przejdzie to mam dzwonić.:baffled:
Mam nadzieję, że będzie dobrze. We środę muszę z córcią do szpitala, bo ma badanie na które się czeka miesiąc i wolałbym to mieć za sobą.
 
reklama
KaśkaK postaraj sie teraz nie przemeczac, zwolnij troche tempo, choc pewnie to trudne przy malym dziecku w domu.. jesli raz nie pozmywasz, popierzesz czy czegos tam jeszcze nie zrobisz to swiat sie nie zawali, a maluszek najwazniejszy;-) zdrowka zycze i trzymam kciuki, zeby wszystko bylo wporzadku;-)
 
Do góry