reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
aaaa to witaj w gronie!!!
masz kochana grzybki ;-) ale nie przejmuj sie tym zbytnio z tego co sie orientuje to co druga mamuska z nimi walczy.Ja akurat skonczylam clotrimazol ale w tabletkach i nawet jest ok ale nie pocieszam sie zbytnio bo one i tak wroca za pare dni.Od kiedy jestem w ciazy t juz moj 8 srodek na pozbycie sie tego cholerstwa.:wściekła/y::-(Jak juz sie raz pojawi t za nic nie da sie zwalczyc.
sa oczywiscie wyjatki i mam nadzieje ze do nich nalezysz ;-)
 
aaaa to witaj w gronie!!!
masz kochana grzybki ;-) ale nie przejmuj sie tym zbytnio z tego co sie orientuje to co druga mamuska z nimi walczy.Ja akurat skonczylam clotrimazol ale w tabletkach i nawet jest ok ale nie pocieszam sie zbytnio bo one i tak wroca za pare dni.Od kiedy jestem w ciazy t juz moj 8 srodek na pozbycie sie tego cholerstwa.:wściekła/y::-(Jak juz sie raz pojawi t za nic nie da sie zwalczyc.
sa oczywiscie wyjatki i mam nadzieje ze do nich nalezysz ;-)

...no właśnie mnie też sie to cholerstwo trzyma jak rzep psiego ogona :baffled: i też już kilka środków miałam, jutro wizyta i jestem pewna że kolejny dostanę :eek: bo wiem że znów mam to dziadostwo wstrętne. Nigdy się to tak mnie nie trzymało jak teraz w ciąży :angry:
 
Frezja mnie tez nie,od 6 miesiecy z tym walcze,stosuje wszelkie srodki higieny i ostroznosci,nie myje sie plynem do hig intymnej,nie uzywam wkladek,niemalze gotuje gacie a te jak siedzialy tak siedza
leki przynosza mi ulge tak do tygodnia a potem znowu jazda
 
dziwczyny ja cala prawie pierwsza ciaze z tym walczylam teraz mialam spokoj ale cos czuje ze i mnie dopadlo dobrze ze w poniedzialek ide na wizyte to licze na jakis dobry lek.
 
No tak, właśnie się domyślałam, że to grzybki... No nic, musze z tym walczyć, oby tylko dzidzi nie zaszkodziło...
 
nio to widze, ze nie tylko mnie dopadlo to cholerstwo:baffled: ja odpukac mam z tym spokoj od jakiegos czasu, ale na poczatku ciazy niezle sie nawalczylam z tymi grzybkami:baffled: teraz bylam w poniedzialek na wizycie i gin stwierdzil, ze wszystko wporzadku na szczescie..
 
reklama
Do góry