reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

to dlatego ze procz dziecka w twoim ciele powiekszaja sie wszystkie organy jest to zwiazane ze zwiekszanom iloscia krwi w organizmie a ciezko sie oddycha w momentach jak dziecko na przepone uciska im bedzie wieksze tym ciezej bedzie sie nam oddychac, ja na dodatek mam astme i zakaz brania lekow tak wiec mecze sie prawie codziennie
 
reklama
ja też sie cieszę ciążą -choć nie ukrywam brak bólu w kręgosłupie wieczorami byłby cudowny...a tak musze leżec...odpoczywac...

dobrze, że wymioty odpusciły....ale za to apetyt wrócił...:-)
 
to dlatego ze procz dziecka w twoim ciele powiekszaja sie wszystkie organy jest to zwiazane ze zwiekszanom iloscia krwi w organizmie a ciezko sie oddycha w momentach jak dziecko na przepone uciska im bedzie wieksze tym ciezej bedzie sie nam oddychac, ja na dodatek mam astme i zakaz brania lekow tak wiec mecze sie prawie codziennie

aniolku a czy astma nie jest powodem do cc?
 
Ja od rana wiem ze kawy nie mogę sie napić , bo zaraz po tym biegne do toalety na ble ble... hmmm przed ciążą piłam dużo, teraz rzadko - jedna na dwa dni , a i tak ją zwracam..najlepiej mi smakuje kakao - jak nigdy .Przed ciążą nie za bardzo a teraz- pycha!!! poza tym troche krzyże mnie bolą , a w nocy budzę mojego M , bo strasznie siękręcę - od paru nocy punkt 2 sie budzę i do rana już tylko czuwam :). Głowa czasem mnie boli, aż czuje go w karku. Poza tym hmmm super!!! a już zaczynają sie sny z dzieciątkiem w tle :-):tak:
 
hej dziewczyny!!!

U mnie , jak u większości z Was, najgorszą dolegliwością są bóle kręgosłupa. Poprostu tragedia, jak już po całym dniu się położe, to się ruszyć nie mogę.:baffled:
Zgagi narazie nie mam i oby tak dalej, bo ja chyba tak naprawdę nigdy w życiu jej nie mialam :tak:
Rozstępy pojawiają mi się na piersiach , no ale takie są prawa natury, jakoś to przeżyję ;-).
Poza tym ciążę znoszę bardzo dobrze :-) ale i tak nie mogę już się doczekać wyprowadzki maleństwa z brzuszka :-D
 
ehhh dziewczyny mam strasznego doła.
byłam wczoraj na tym nieszczesnym badaniu krwi i obciązeniu glukozą,. wynik wyszedł 224 po 1 godz po 50g glukozy.
Dzisiaj bylam u gina i jak zobaczyl wynik to az zaniemówil. Zaraz dostalam skierowanie do poradni diabetologicznej z podejrzeniem cukrzycy ciążowej... no i jestem załamana. Nie martwie sie o siebie i to cale zamieszanie z glukometrem i wstrzykiwaniem insuliny itp.. ale panicznie martwie sie o moją małą. Taka cukrzyca podwyższa ryzyko powiklan i rożnych wad... Jutro jade sie zrejestrowac do tej poradni. Oby mi wyznaczyli szybki termin. Jak oleja to pojde prywatnie bo nie wytrzymam tyle czekac.
 
reklama
ehhh dziewczyny mam strasznego doła.
byłam wczoraj na tym nieszczesnym badaniu krwi i obciązeniu glukozą,. wynik wyszedł 224 po 1 godz po 50g glukozy.
Dzisiaj bylam u gina i jak zobaczyl wynik to az zaniemówil. Zaraz dostalam skierowanie do poradni diabetologicznej z podejrzeniem cukrzycy ciążowej... no i jestem załamana. Nie martwie sie o siebie i to cale zamieszanie z glukometrem i wstrzykiwaniem insuliny itp.. ale panicznie martwie sie o moją małą. Taka cukrzyca podwyższa ryzyko powiklan i rożnych wad... Jutro jade sie zrejestrowac do tej poradni. Oby mi wyznaczyli szybki termin. Jak oleja to pojde prywatnie bo nie wytrzymam tyle czekac.

famme nie martw się, będzie dobrze. :-) Leć tylko jutro do poradni i daj znaćco i jak :happy:
 
Do góry