reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Żylak pewnie się wchłonie po porodzie, moja siostra tak miała. Nie został nawet ślad. Mnie przy pierwszej ciąży naczynka też popękały i tak już zostało. To tak jak z rozstępami.
Mnie wystraszyły dziś dość silne skurcze, kilka dni temu też miałam ale lżejsze. Po 2 godzinach przeszło. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk...
 
reklama
Hmm a ja mam ostatnio problem ze spaniem :) jak widzicie , obudziłam się dziś z moim M - on do pracy , a ja ? hmmm ie spie. W nocy też się budzę , a to siusiu, a to pić jak małe baby :) ha ha
 
Ja zauważyłam ze na brzuszku pojawiły mi się pajączki. Tzn. powychodziły takie małe żyłki. Nie mam krwiaczków ale są one widoczne. W ogóle jak się przyjrzeć to na brzuchu mam mocno żyły widoczne. Ale ja mam taka cerę naczynkową:-(
A najorszą dolegliwość jaka ostatnio mnie łapie to ból pleców. I myśle że to wina materaca do spania. Bo dziś zmieniłam miejsce i jest dużo lepiej. Ale wczoraj to mąż pomagał mi spadnie zalożyć bo nie dosiegałam do stóp.
Byłam w aptece, ale odesłano mnie z kwitkiem. Ponądż nie ma nic do smarowania na ten ból pleców dla nas ciężarnych :-(
 
mnie kregoslup boli strasznie i to juz z dobre dwa miesiace lekarz mi wytlumaczyl ze bedzie jeszcze gozej gdyz mialam bole krzyzowe przy Julce i znieczulenie w kregosłop, i zebra mnie strasznie bola
 
nio mnie tez kregoslup boli, a ostatnio coraz bardziej:zawstydzona/y: ale mi lekarka na poczatku powiedziala, ze moge miec wlasnie problem z plecami, nio i niestety miala racje:baffled:
nio i jeszcze te okropne zylaki:baffled: brrr... pochodze chwile i zaraz mnie nogi bola.. pojde do lekarza po nowym roku i zapytam czy moge cos z tym fantem zrobic;-) nio, ale dziewczynki prawda jest taka, ze im blizej kwietnia bedzie nam ciezej i wiecej rzeczy bedzie nam doskwierac;-)
 
marys16 mozesz posmarowac sobie pley mascia na kamforze-zadne lekarstwo ale rozgrzanie pomaga :tak:
ja zauwazylam rozstepy na piersiach na razie i to tyle ale wiem ze cd niestety nastapi:zawstydzona/y:
 
Mi też dokucza kręgosłup i strasznie rzebra po prawej stronie, w pierwszej ciąży też to miałam :crazy: a tu jeszcze 3 miechy :szok:

bluebell a smarujesz ciało jakimś balsamem?? Nie zawsze ale często pomaga ;-)
 
Widzę, że domowe sposoby działają. Ja mam o tyle problem, że po zjedzeniu czegoś z czosnkiem moja dzidzia wariuje, a po mleku z miodem mam potworną zgagę i już absolutnie na wieczór, bo nie mogę opić się potem wodą i miętą. Teraz jestem na etapie końcówki grypki. Po prostu leżę i ewentualnie herbatka z cytrynką.
Co do polopiryny, to jest zabroniona w ciąży i dzieciom do 12 r. ż., bo rozrzedza szpik kostny.
Pozdrawiam
 
reklama
Kobity proszę o odpowiedz(wydaje mi się ze przeczytałam tu kiedyś, albo na innym wątku że można brać halset:confused:) czy na gardło można brać halset czy nie?
 
Do góry