reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Hmmm stare wsrętne mocherowe berety :crazy: ale gdyby siedząc, młody powiedział tak żeby stara słyszała a niech sobie stoi to byłoby gadania.

Nie przejmuj się ;-)
 
reklama
pewnie ze sie nie przejmuje ;-) dzis mialam wyjatkowo niski poziom agresji :tak: czyzby moje hormony choc raz sie ze soba pogodzily i zrobily sobie wolne???:angry::angry::angry:
 
auliya to masz szczescie bo mnie jescze nikt miejsca nie ustapil a dzis w autobusie slyszlam jak jedna pani do drugiej powiedziala--"ciaza nie choroba-niech stoi".I tak sobie stalam w tym autobusie w ktorym bylo chyba tysiac pasazerow:szok::szok::szok:

Jestem po prostu w szoku!!:szok::szok::szok: Czyżbym odkryła kolejną zaletę tego dziwnego miasta w którym chwilowo utknęłam? zobaczymy jak będzie na święta u rodziców w Łodzi pewnie będę miała okazję przetestować autobusiki i tam.
 
auliya to masz szczescie bo mnie jescze nikt miejsca nie ustapil a dzis w autobusie slyszlam jak jedna pani do drugiej powiedziala--"ciaza nie choroba-niech stoi".I tak sobie stalam w tym autobusie w ktorym bylo chyba tysiac pasazerow:szok::szok::szok:

niestety w takich tekstach i akcjach to właśnie kobiety przodują - mnie ostatnio dosłownie prychając i fukając przepychała koszykiem 70 letnia babcia:szok:
 
ogórkowa i wielka ochota na kebaba...chyba pilnie zamówie pzreczytałam, ze kawka bedzie jadła i nagle poczułam ten smak...o jej dzwonie zamawiam!:-D
 
Moje siusianie nie wróciło, bo nawet sobie nie poszło :baffled: Od 5 miesięcy biegam 3 razy w ciągu nocki do kibelka, w tym raz nawet sie nie rozbudzam :-p

Co wy macie z tymi okropnymi kebabami?? ja mam uraz ciążowy na ich zapach ;-)
 
mnie ostatnio z zachcianek naszła ochota na kapustę... ale to przez sąsiadów i fakt, że sama nie przygotowywałam żadnych potraw świątecznych. Jak wpadłam do mamy to pierwsze co zrobiłam to dopadłam garnka z kapustką - mniam, mniam...
 
reklama
Kobietki powiedzcie mi, bo jestem za granica i nie nmoge sobie poradzic sama..
dostalam ziolka od lekarki ziolka na salicylanach,,,, wypilam juz ze 4 kubki, chyba powinnam oidstawic bo gdzie nie przeczytam to kazdy mowi ze salicylany szkodza w ciazy :-(
odpiszcie szybko prosze
 
Do góry