reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

no to troche wam zazdoszcze , na mnie nie dzialaja czosnki i cebule,poniewaz od dziecinstwa jestem pasiona antybiotykami i dlatego teraz tylk one na mnie dzialaja.Poza tym jesli chodzi o leki to nie nalezy zapominac ze niestety pewne chorobska nalezy "ostro"tratowac bo napary i ziola po prostu nie pomagaja.A im dluzej jestes chora tym bardziej szkodliwe jest to dla dziecka.Moja siostra dla przykaldu,w ciazy zachorowala na zapalenie pluc.Czy w takiej sytuacji powinna sie napic syropu paroslazowego?poniewaz sama jest lekarzem,dobrze wiedziala co wolno a co nie i zazywala antybiotyki poniewaz bez nich moglo sie to skonczyc raczej kiepsko.Mysle,ze nie nalezy siac paniki bo jest sie w ciazy to nawet apapu nie wolno.Ja,kiedy mam problem zdrowotny dzwonie po prostu do gin zanim sama zaczne cos stosowac i taka metode polecam!:tak:
 
reklama
Ja ostatnio miewam coraz większe problemy ze zgagą...do tego bóle kręgosłupa.Strasznie mnie boli jak cos porobie i jak położe sie żeby odpocząć to potem nie mogę się podnieść.
 
Nie zazdroszczę. Ja zgagę miałam chyba ze dwa razy w życiu i ani raz w ciąży,ale kręgosłup też mi się odzywa. Najgorzej jest w nocy, jak poleżę w jednej pozycji. W dodatku córcia jakby czuła że za chwilę będzie musiała dzielić się mamą i zaczęła nocne spacery. Nie pomaga odnoszenie do łóżeczka i przestałam z nią walczyć-pół nocy przesypia sama a pół z nami. Jak się przytuli to już do rana nie mogę drgnąć. Potem potrzebuję pomocy przy wstawaniu...:-D
 
A ja jak dziś wstałam rano to miałam plame na bluzce i chyba zaczyna mi wypływać siara...sutki zaczeły mnie swędzieć i jak teraz nacisnełam to coś tam poleciało.Chyba będę musiała zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne .Narazie to nie leci prawie ale jak mnie gdzieś dopadnie na mieście albo wśród ludzi:zawstydzona/y: miałam nadzieje ze mnie to ominie ale niestety...
 
a mnie boli w boku, myślę ze porostu krzywo spalam.
a teraz pod wieczor zaczyna mnie bolec z tej samej strony ale nizej, ni to jajnik, ni pachwina.

Boje sie ze to przez ta moja chorobe moze byc...
Pije mleko z miodem, cytryne i mam nadzieje ze mi przejdzie. :-(

najbardziej sie martwie o moja Dzidziunke ;-(
 
A mnie strasznie boli hmmm krok pochwowy - i nie wiem od czego ? ?? nie wiem czy mam się przejmować ? a ostatnio mnie brzuszek tak zabolała jak na miesiąćzke ??? dziwne ...pozdrawiam
 
reklama
Do góry