reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
Ja mam jeszcze taką dość wstydliwą przypadłość :zawstydzona/y: niemalże od samego początku ciąży sex mógłby dla mnie nie istnieć :dry: poprostu nie mam ochoty, w pierwszej ciąży zrobiła się ze mnie tygrysica a teraz.... Moja pochwa jest sucha, przez co nie mam zbytniej przyjemności ze stosunku.

Czy któraś z nas ma tak?? :zawstydzona/y:
 
Ja na początku miałam też bardzo sucho. Zmieniło się to z jakieś 2 tygodnie temu. Ale czytałam ze to jest normalne, ze kobieta robi się bardziej sucha w środku. Może użyj kremiku nawilżającego, lub wazeliny.
 
A mi od wczoraj kość łonowa dokucza. I to tak że znów nie mogę za szybko chodzić:dry: Poza tym odpukać mdłości odeszły do lamusa, apetyt wrócił i humor też powoli wraca :-)
 
Ja mam jeszcze taką dość wstydliwą przypadłość :zawstydzona/y: niemalże od samego początku ciąży sex mógłby dla mnie nie istnieć :dry: poprostu nie mam ochoty, w pierwszej ciąży zrobiła się ze mnie tygrysica a teraz.... Moja pochwa jest sucha, przez co nie mam zbytniej przyjemności ze stosunku.

Czy któraś z nas ma tak?? :zawstydzona/y:

jestem niestety w podobnej sytuacji...denerwuje mnie taki stan rzeczy...tymbardziej że przecież podobno w 2-giej połowie ciąży ochota powinna wrócić....eh biedny mój M.:-(
 
a ja mam ochote zazwyczaj wtedy jak M nie ma he he, a wieczorem to ja padam na twarz i o niczym innym niz swojej poduszce nie chce slyszec.
U mnie mdlosci tez przeszly, z cycuchow nic nie leci, kosc ogonowa i w kroku mnie czesto boli, i glowa.... ale nie wiem czy to akurat od niekonczaczego sie przeziebienia czy od ciazy :-D
 
Mi piersi się powiększyły też o jakieś 2 rozmiary ale jeszcze nic nie cieknie.
Mam za to podobnie z ochotą na seks tzn nie mam jej wogóle, na początku miałam zakaz ze względu na krwiaka ale teraz już mogę i co z tego. Po prostu nie mam ochoty, współczuję mojemu M ale cóż poradzić. :-( Może rzeczywiście w drugiej połowie ciąży wróci - ochota oczywiście.
 
ja natomiast mam ogromną ochote na seks ale nawilżenie pochwy też cienkie mimo podniecenia - ale spokojnie - apteka krem nawilżający...i super idzie :)
 
reklama
A ja jeśli chodzi o sex... to nie narzekam,nawet z nawilżeniem nie mam problemu,ale...nie zawsze mam na to ochotę kiedy mój M chce ;-)
 
Do góry