reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

Dzięki za odpowiedz, myślałam że tylko ja jestem "antykoncepcją w ciąży":sorry2: Tak się zastanawiam czy nie powiedzieć lekarzowi o moim problemiku, może poleci jakiś konkretny kremik, ale nie wiem czy będę miała na tyle odwagi :szok:
 
reklama
Dzięki za odpowiedz, myślałam że tylko ja jestem "antykoncepcją w ciąży":sorry2: Tak się zastanawiam czy nie powiedzieć lekarzowi o moim problemiku, może poleci jakiś konkretny kremik, ale nie wiem czy będę miała na tyle odwagi :szok:
może poprostu zapytaj w aptece.Ja osobiscie mam jakąś awersję do wszelkiego rodzaju maści....choć myślę że tym razem się nie obejdzie...:baffled:
 
heh no ja to tak jak gosiaczek, i to do tego stopnia ze dziennie minimum 2 razy musze wkladke zmieniac... i tak mam od początku ciąży.

Piersi mi urosły o dwa rozmiary i mam teraz ogromne, wczesniej juz miałam dośc duze, a teraz to masakra, jak jeszcze urosną to bede je musiala na jakims specjalnym wyciągniku nosic ;-) ale póki co to jeszcze nic nie przecieka i z tego sie ciesze.

Co jakis czas dokucza mi tez spojenie łonowe.
uroki ciąży ;-))
 
Dzięki za odpowiedz, myślałam że tylko ja jestem "antykoncepcją w ciąży":sorry2: Tak się zastanawiam czy nie powiedzieć lekarzowi o moim problemiku, może poleci jakiś konkretny kremik, ale nie wiem czy będę miała na tyle odwagi :szok:

frezja nie musisz pytac lekarza, powie ci to co inne dziewczyny, zeby kupic żel nawilżający. Ja używam niebieskiego durexa, ma fajny dozownik. Odradzam wszystkie te ulepszone typu rozgrzewające i smakowe albo zapachowe.
W wielu supermarketach sa dostępne, wiec zwyczajnie wrzucasz do koszyka jak idziesz na zakupy i po kłopocie ;-)
a do nawilzenia wystarczy mała kropelka
 
dziewczyny poradzcie..bo chyba dopadla mnie jelitowka juz 3 raz bylam na kibelki a 2 ostatnie to normalnie lecialo..:baffled: rozwolnienie na maxa ..a do mojego lekarz aniemoge sie dodzonic..ja naleze do panikar.i nie wiem czy moge smekte i w ogole co moge... ehh..jak nie urok to ..i wlasnie to 2 mnie dopadlo..poradzcie
 
Ojej!!!
taki najszybszy i najprostszy. Dużo gorzkiej czekolady i mocna czarna herbata. A najlepiej to węgiel wżąć lub jakiś lek ( np stoperan). Ale nie wiem co można w ciąż. :-(
 
Didi Smectę można brać w ciąży. :tak: -jakiś czas temu małż przyniósł do domu jakiegoś wirusa i oczywiście do mnie też się przyczepił i siostra małża która pracuje w centrum medycznym skonsultowała na szybko z lekarzem co robić z biegunką w ciąży.
Możesz spróbować pić odgazowaną colę - na niektórych działa w takich przypadkach leczniczo. Leków powstrzymujących biegunkę trzeba się wystrzegać no chyba że przybierze na sile to lepiej skonsultować z lekarzem sposób postępowania. I dużo pij by się nie odwodnić.
 
nawadniam sie ile moge :).. musialam zalapac ja od malego bo on mial biegunke 4 dni..od wczoraj on ma spokoj a mnie dzisiaj dopadlo..ehh...no coz dobrze ze mam smecte..zaraz wezme sobie..wielkie dzieki :tak:
 
reklama
niom na biegunke najlepsze sucha bułka i mocna czarna herbata, albo paluszki. szkoda ze niewiadomo jak ze stoperanem...
najwyzej posiedzisz na kibelku, na szczescie ta biegunka wirusowa szybko mija. duzo pij zeby sie nie odwodnic.
 
Do góry