reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwości ciążowe

reklama
No właśnie, ja znów mam atak migreny z wymiotami :szok:i nie wiem co robić. poprostu masakra:crazy: a w pracy muszę byś bo nie ma mnie kto zastąpić:no:. No i w domku... jutro przyjadą goście no i coś trzeba przygotować a Mama liczy na mnie. Wow mam czasem dość tych bóli ale niestety towarzyszą mi srednio 3 razy w tygodniu. Leków staram się nie brać, w domu robię okłady z wody z octem, ale poprostu dziś wyję z bólu apap nie pomógł a ja muszę tu siedzieć jeszcze 1godz 45 min
 
Leków staram się nie brać, w domu robię okłady z wody z octem, ale poprostu dziś wyję z bólu apap nie pomógł a ja muszę tu siedzieć jeszcze 1godz 45 min

Może przejdź się do lekarza. Przepisał by ci lepi które nie zaszkodzą dziecku a spowodują ze przestanie boleć. Bo jeśli aż tak boli to myślę ze te stany bólowe pozytywnie nie wpłyną na was. Czasem lepiej jest wziąć leki by się uspokoiło.

Mi na ból głowy pomagała zawsze witamina C. Jak boli mnie w ciąży to pije herbatę z duża dawka cytryny. Ale nie wiem czy to ci pomoże. Bo ja bardzo rzadko miewam bóle i najczęściej nie są one zbyt mocne.
 
Dzieki za radę. mówiłam już gin ale Ona powiedziała,że mam wziąść Apap i nic pozatym Ja ogólnie jestem migrenikiem i ona uważa,że to normalne. Ale spróbuję wit C moze damy radę. Może to wina kompa na którym pracuję a może przemęczenie i nerwy bo właśnie jesteśmy po ważnej kontroli i serii nadgodzin- ja tez sama chciałam być ponieważ nie umiałam zostawić koleżanek z pracą kogoś zupełnie innego, kto olał swoje stanowisko.
Ale najgorsze,że w domu nie rozumieją mojego złego samopoczucia i ich wkurza każdy mój ból głowy.
 
Aga mi ostatnio na potworny ból głowy pomogło natarcie skroni Amolem. Sama bym na to nie wpadła - mój małż kupił kiedyś ten specyfik do domowej apteczki i poradził ten sposób. Pomogło:tak:

A ja przez ostatnie dni nie mogłam chodzić - dziwnie wcześnie odezwała się rwa kulszowa.:baffled: Przedwczoraj ściągałam M. wcześniej z pracy do domu by zajął się Czarkiem, bo ja nie byłam w stanie:dry: Dziś już prawie nic nie boli, ale martwi mnie dlaczego na tak wczesnym etapie ciąży zaczyna mnie to dopadać.
 
Hejka!!! Ja dziś lepiej tylko szumi w głowie:zawstydzona/y:,ale to pewnie wina przeciągów w pracy. chyba kupię sobie Amol. Ogólnie gdyby nie moje poczucie odpowiedzialnosci i chęć zmiany stanowiska ( jako jedna z 2 osób mam odpowiednie wykształcenie - pracuje ok 40 osób) nie siedziałabym w pracy gdy tak wieje, ale jakoś ta kasa zbudowana,że tutaj wieje non stop:no: , nawet jeśli wszystko mam pozamykane:dry:.
 
No właśnie... dobre pytanie... bo ja na przykład wogóle sobie nie radzę. Pajączki są i robi się ich co raz więcej, ale czytałam że po ciąży najczęściej znikają.
 
reklama
hehe ja nawt jak napije się wody mineralnej to miewam zgagę :(

głowa mnie często boli, i kark mam taki " napięty" jakby się kumulował cały stes _ nawet masaż nie pomaga :(

ale to są chyba uroki bycia w ciąży :)

 
Do góry