reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Słyszałam, że zgagę czy się ma czy nie to nie kwestia owłosienia dzidzi :] podobno to jeden z najlepszych zabobonów :D tak samo, jak niby kształt brzucha świadczy o płci dziecka.
Czułyście już ruchy maleństw swoich? bo ja albo nie wiem jak to mam odczuwać, bo nie wiem czy to wzdęcia dają czadu czy to moje dziecko ;(

 
ja w pierwszej ciąży nie miałam zgagi i Ola urodziła się łysa :) za to koleżanka miała nagminnie i mała urodziła się z bujną czupryną.ale tak,nie jest to reguła i kolejny zabobon :)

JustYs21 ja pierwsze ruchy czułam w 14 tygodniu. ale jest to druga ciąża. w pierwszej ok 17-tego. ale myślę że nie masz się czym martwić.może maluch szaleje a Ty zwyczajnie mylisz ruchy z perystaltyką :)
 
fakt zabobony gonią zabobony w ciąży ;-)
justys ja na początku sama nie byłam pewna czy aby na pewno to ruchy dziecka czy tylko moja wyobraźnia, ale po kilku razach się upewniłam ;-)
 
reklama
Do góry