reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
a ja właśnie zamówiłam lasagne, a że się nie mogłam zdecydować jaką to wzięłam dwie - szpinakową i bolońską :)


właśnie dostałam te moje lasagne, zapakowane w folię aluminiową i podpisane - na jednej napisane bolones, a na drugiej ŚPINAK :):)
 
Ostatnia edycja:
Przed ciążą uwielbiałam "śpinak" ;-)Też zjadłabym lasagne ale takie prawdziwe z mięskiem. Nie ukrywam, że robię bardzo pyszne, ale niestety, mam zepsutą kuchenką i ani upiec jakieś ciasto ani zrobić zapiekankę ...
Dziewczyny, mam pytanie: czy mierzycie sobie ciśnienie? Bo ja nigdy nie miałam z nim problemów ale od tej krwi z nosa zaczęłam mierzyć i codziennie takie niskie dosyć. Rano było 103/58, wczoraj chyba 100/57. U ginki też było niskie, jak mi mierzyła ale nie skomentowała tego i nie wiem czy tak może być. Chociaż zmierzyłam przed chwilą, to idealnie wyszło: 117/68 i puls 90. Nie wiem co myśleć.
Pozdrawiam
 
Alka;D i co smaczny ten "śpianak"?:D

a ja właśnie zamówiłam sobie pierogi ruskie, a dla TŻ z mięsem:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
ch_aga ja mierzę ciśnienie, w domciu mam idealne 120/70, puls 90 ale za to na wizytach u ginki, przez zdenerwowanie moje jest zawsze 130/90, natomiast ona wie, że mam tak tylko w sytuacjach nerwowych, a na codzień jest dobrze;)
Szpinak jutro będę wcinać, z makaronikiem, serkiem i kostką grzybową, no i czosnkiem oczywiście. Dostałam super przepis od koleżanki i muszę wypróbować koniecznie:) A póki co opchnęłam kremówkę i 2 kanapki z wędlinką i ketchupem:) A teraz mierzę się na coś jeszcze tylko na razie nie wiem co to będzie:)
 
Do góry