reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Tiramisu no to mnie zostawilas w tyle, dobrze, ze kciuki pomogly ;)
Iga to trzymaj sie cieplutko, trzymam kciuki i mam nadzieje, ze szybko bedzie!!!!!

A ja suwaczkiem dobilam do mety..... i co???? na KTG zero skurczy, rozwarcie 2cm, szyjka cienka ale dluga, wszystko mnie boli, mam mdlosci, zero apetytu a dowiedzialam sie, ze dopiero za 10dni przyjma mnie do szpitala na wywolanie, jesli wczesniej sie nic nie zdarzy :( Wyc mi sie chce, jest mi zle i smutno..... 10 dni to tak dlugo :( Tak chcialabym miec juz Hanie przy sobie.....
 
Pati wiem co czujesz...może pobiegaj po schodach albo cuś

Mamy kolejne styczniowe dzieciatka fajnie. :tak:

widzę jutro dzien wizytujacych:-Dja tez idę ale na 16.20...ciekawe co mi powie

Mami nie dołuj się. To Twoja córcia i rób co Ty uważasz za stosowne. Jak tu nie nosić takiego maleństwa? nie da sie no :) trzeba je własnie duzo tulic :)))

ale mam lenia:baffled:taka pogoda ze szkoda gadac. Czy ten snieg w ogole spadnie?
 
Pati ja nie dobiłam do 40 ale niewiele mi brakuje. A tu nic cisza, nic sie nie skraca, skurczy brak i te telefony- jeszcze nie i dlaczego nie ;p. Jak pomyślę ze moze byc jeszcze tak ponad 2 prawie 3 tygodnie to tez jakos mi smutno. Ale funduje sobie multum spacerow ;p wczoraj wilanow, przedwczoraj starówka dzisiaj wyciagne starego na Plac Grzybowski. Mała musi zrozumiec ze u mnie dobrze ale na zewnatrz tez jest fajnie i na pewno ładniej niz u mnie w brzuchu ;)
 
Pati:) pomyśl sobie, że u Ciebie w najgorszym przypadku to jeszcze tylko 10 dni:) a u mnie??:) 28:):) i to w najlepszym wypadku!!! więc nie narzekaj kochana!!:):) już niedługo będziemy tulić nasze Haneczki:)
 
Pati zobaczysz szybko pójdzie, przy trzecim dziecku może się zacząć momentalnie

mnie dalej męczą skurcze, wciąż nieregularne i bardzo bolesne :crazy:, jeden plus, że ogarnęłam się z dokumentami firmowymi
w sumie skoro nic nowego się nie dzieje, to mogłaby moja niunia poczekać do 5 stycznia, wyślę dzieci do szkoły i mogę jechać do szpitala, później 3 dni wolne - będą u moich rodziców, a ja akurat wróciłabym ze szpitala :-)
 
reklama
Do góry