reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
Ch_aga nie denerwuj się tym leżeniem w szpitalu. Jeśli się dobrze czujesz pytaj na obchodzie rannym i wieczornym po prostu, czy i kiedy byś mogła wyjść. Ja tak się próbowałam pytać, choć czasem to jest krępujące, bo nic nie mówią i chodzi dużo osób na obchód.
 
Dziękuję Wam za wsparcie. Ale już jestem w domku :tak::-):happy: Nic mi nie dolega już, badanie gin i USG wyszło dobrze więc nie było sensu mnie trzymać. Oczywiście mam na siebie bardzo uważać i nawet nie muszę ciągle leżeć, tylko nie przesadzać z codziennymi czynnościami. ALe ja wolę nie robić nic i polegiwać :rofl2:
Pozdrawiam
 
Dziękuję Wam za wsparcie. Ale już jestem w domku :tak::-):happy: Nic mi nie dolega już, badanie gin i USG wyszło dobrze więc nie było sensu mnie trzymać. Oczywiście mam na siebie bardzo uważać i nawet nie muszę ciągle leżeć, tylko nie przesadzać z codziennymi czynnościami. ALe ja wolę nie robić nic i polegiwać :rofl2:
Pozdrawiam
To super, nie ma to jak w domciu. Tylko wiesz, jak to w domu. Coś się będzie chciało zrobić, ogarnąć dom itp.Mi też kazali po szpitalu uważać, ale w domu tyle pokus;-).Odpoczywaj jak najwięcej.
 
dziewczyny jaki macie brzuch? ja nie wiem czy mam taki twardy czy dziecko się tak wypina i od wczoraj jest mniej aktywny i też się zastanawiam czy cos nie tak czy ma mało miejsce
 
ja mam ogólnie "normalny" miękki, ale są momenty w których mały się tak wypina że jest twardszy bo jak twardnieje mi samoistnie nie za pomocą małego, to boli wtedy mnie
 
dziewczyny jaki macie brzuch? ja nie wiem czy mam taki twardy czy dziecko się tak wypina i od wczoraj jest mniej aktywny i też się zastanawiam czy cos nie tak czy ma mało miejsce
Ewelinka ja też dzisiaj się trochę wystraszyłam bo od wczoraj mam lekko twardawy po krótkim czasie spokoju zaczęlo mnie znowu krocze boleć przy chodzeniu i dźwiganiu się z łóżka. Zjadłam sniadanko tylko jeden "rządek" czekolady:wściekła/y:a mały nic....trochę postukałam w brzusio i tak może dwa razy się poruszył. Lekarz powiedział że po każdym posiłku powinno być ok 10 ruchów w ciągu godziny....dalej czekam mam nadzieję że jasiek tylko dobrze śpi i nie ma ochoty się obracać ani kopać...
 
reklama
:-D bym zrobila zdjecia w pokoju, kuchni i jadalni bys zobaczyla porozrzucane lupiny mandarynkowe:-D no a potem mam mega zgage, no, ale...

osobiscie troche sie martwie by znowu cholestazy nie dostac. Cos mnie lapy zaczely swedziec:crazy:

może właśnie od mandarynek:-)- myjesz chociaż zanim sie za nie weźmiesz do obierania? Są mega pryskane, więc warto wyszorować mimo że skórek itak nie jesz.

Ja mam bebolek bardzo nisko osadzony, jak siedze na krześle to mam go na kolanach jakby leżał oddzielnie:crazy: i wcale mi się to nie podoba-tak chyba nie powinno być? twardy praktycznie cały czas-ech.
 
Do góry