reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dolegliwosci ciazowe, objawy, zachcianki

reklama
oceanica i dostałaś na to jakiś lek? mam nadzieję że szybko przestanie swędzieć! trzymaj się! i postaraj się jak najmniej drapać choć wiem że przy takich dolegliwościach jest to bardzo ciężkie..
 
Dziewczyny mam pytanie jak u was ze sluzem? u mnie od 3 dni zrobil sie BARDZO wodnisty... napoczatku myslalam ze moze popusciłam mocz ale cały czas mam wrażenie ze jest mi "mokro". martwie sie czy to nie jest saczenie sie wód. ale nie wiem jak powinno byc bo w poprzedniej ciązy miałam passer i w tedy zupełnie inaczej bylo.
 
Asteria- ja też się nie bardzo orientuję, ja mam normalną wydzielinę.Może będziesz pewniejsza, jak jutro zadzwonisz do swojego lekarza bądź nawet przejedziesz się na IP.Lepiej to sprawdzić niż się martwić.
 
oceanica i co na to można zaradzić? lekarz podpowiedział ci jakiś sposób , leki czy co kolwiek by tak nie swędziało? bo tak efekty wizualne mało ważne ale jak dokucza to co z tym robić?
Asteria ja taki sluz mam od tygodnia. normalnie jak nie zaloze wkladki to amm wilgotne plamy na majtkach. i tez sie wystraszyłam ze to może wody, ale 1,5 tygodnia temu byłam na usg i szyjka była zamknięta i długa wiec raczej to śluz. dziś ide na wizytę do ginki wiec sie jej wypytam czy to norma. ale cos mi sie zdaje ze to już taka uroda śluzu.

wy piszecie o likierze a mi sie piwa chce. oj jak aj lubię piwko i bym se tak z siorbała taki zimne :-p
 
Asteria ja mam białą wydzielinę i sporo jej jest.. ale to podobno normalne że jest zwiększona w naszych tygodniach

Maryś też bym się piwka napiła :) lubię! a tu jeszcze z 8 miesięcy trzeba się powstrzymać :p ale jak bardzo Ci się chce to możesz takie bezalkoholowe wypić szklaneczkę.. tutaj takowe ma 0,005% alkoholu nie wiem jak w PL
 
Fazer, w Pl też piwa bezalkoholowe tak mają.

Ja też bym się napiła czasem. Takiego zimnego, że butelka zachodzi mgiełką. Wczoraj po obiedzie mi się zachciało i jeszcze w TV widziałam jak ktoś pije kufel piwa. Ale rzadko mam taką chętkę.
 
reklama
Maryś też bym się piwka napiła :) lubię! a tu jeszcze z 8 miesięcy trzeba się powstrzymać :p ale jak bardzo Ci się chce to możesz takie bezalkoholowe wypić szklaneczkę.. tutaj takowe ma 0,005% alkoholu nie wiem jak w PL
w fr nie ma takiego. tzn jest panache niskoalkoholowe ale to jest mniej niz 1%. czyli jak dla mnie to dalej dość sporo i w ciąży takiego pic nie będę.
a zresztą co to za atrakcja pic piwko bez alkoholowe, one w smaku inne i nie sponiewiera chodź odrobinkę :-D
 
Do góry