reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Ja jutro ide do lekarza więc będę wiedzieć ile do przodu, w 21 tygodniu było 4kg do przodu. Ale coś czuje że roooooooooooooosnę i mam depreche byle nie za dużo bo potem to zrzuć to będzie koszmar. Moja kuzyna przytyła 45 kg, :no::no::no: mam nadzieje że nie dobije do takiej wagi.
 
reklama
suszi naprawdę mozna przytyc aż tylę??? 45 kg??? ja myslałam, ze tyjąc do 30 kg w tamtych ciążach pobiłam wszystkie rekordy
 
Doris ja niecałe 30 w ostatniej ciąży, ale na szczescie niecałe 5 miesięcy po porodzie ważyłam tyle co przed,
ale i tak mnie te liczby przerażają
 
so_happy a ja znam babke co w ciazy przytyła 50kg, szok poprostu, nie wiem jak to jest z tym tyciem, od czego to zalezy, oczywiscie pomijajac obzarstwo :D
 
Eee tam to i teraz zrzucisz :-D ja dwa razy prawie 20 i mnie to zastanawia skąd to się bierze?? Teraz 8 kg do przodu i pewnie będzie jeszcze z 8! A potem czeka mnie Chodakowska 24 hours ;-)
 
W szoku jestem - 45 kg ! 50 kg ! Tyle to jeszcze nie słyszałam.

SO happy to szybko zrzucilas. Robiłaś coś specjalnego czy samo przyszło ??

Ja przytyłam 19 kg i 3 m ce pon porodzie dostały mi 3 kg których nie mogłam się pozbyć, a bardzo się starałam ;))
 
Doris też mam taka nadzieję, ale M niby żartem ale mi mówi, ze u mnie już nie ten wiem i że tak szybko nie poleci,
ja tyje dlatego, ze normalnie prowadzę bardzo aktywne życie, a w ciąży jak jak bym była na zwolnionych obrotach,
a jeść zawsze jem duzo, bo ja kocham jeść
dolga nie wyobrażam sobie 50 kg, ja przy 25 wyglądam jak słoń, chociaz jestem wysoka
 
reklama
Mi się wydaje, że kiedyś to tak bardziej podstawiali pod nos jedzenie kobietom w ciąży. Teraz więcej jest sexy mamusiek z brzuszkiem i bardziej kobiety dbają o linię. W końcu te dodatkowe kg same nie znikną. Ja mam zamiar kupić jakąś gre fitnes na xboxa i będę szaleć :D teraz jem normalnie ale wiadomo że tyje bo mniej się ruszam. Tak w ogólę to muszę się zważyć. Może jutro rano pocisnę do mamy i wskoczę na wagę (przed śniadaniem oczywiście ;))
 
Do góry