reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

Mi ostatnio koleżanka mówiła o kobiecie, która przytyła w ciąży 48 kg (dodam, że wcale nie schudła po ciąży do wagi sprzed). Moim zdaniem jest to tylko chorobliwe, niczym nie uzasadnione i przede wszystkim niezdrowe obżarstwo. Podobno ta kobieta potrafiła zjeść 10 Big Milków na raz, a to już wydaje mi się dziwne, bo ja bym chyba puściła pawia:)
 
reklama
50 kg, osz kurde, to bym ważyła 100- to aż niewiarygodne. Chyba się ta Pani musiała nieźle obżerać. [emoji1]
Właśnie weszłam na wagę-50,5 kg, czyli jakieś 2 na plusie, ale nic jeszcze nie jadłam rano.
Śmiesznie, za wiele nie przybrałam, a ludzie mi mówią, że taka pełniejsza jestem, hahaha [emoji3]

Po ciąży chciałabym te 50 kg zachować, nie mniej [emoji41]
 
Mi ostatnio koleżanka mówiła o kobiecie, która przytyła w ciąży 48 kg (dodam, że wcale nie schudła po ciąży do wagi sprzed). Moim zdaniem jest to tylko chorobliwe, niczym nie uzasadnione i przede wszystkim niezdrowe obżarstwo. Podobno ta kobieta potrafiła zjeść 10 Big Milków na raz, a to już wydaje mi się dziwne, bo ja bym chyba puściła pawia:)

Wtf? 10 big milkow? Nieźle! [emoji3]
Moja bratowa, 5 m-cy po urodzeniu syna jest o chyba jeszcze grubsza niż w ciąży, ale też wsuwa na raz np. 5 pączków [emoji33]
 
ja myslałam, że jem dużo, ale odwołuję to , w zyciu bym 5 pączków nie zjadła ani nawet 3 big milków od razu
 
Ja w te 10 Big Milków też nie mogłam uwierzyć, ale historia opowiadana przez rodziców tej zjadaczki lodów:)

Oczywiście lekarz sugerował, aby przestać, ale bez efektu. Moim zdaniem pochłanianie takiej ilości jedzenia zakrawa już na problemy z głową...
 
10 big milkow to i ja bym nie zjadła ale nie wiem co jest trudnego w zjedzeniu 5 pączków. Dla mnie nic wielkiego a więcej jak 60 kg nigdy nie ważyłam. tzn teraz ważę ale to się nie liczy :p
Ale te tycie takie mocno przesadzone jest niezdrowe nie tylko dla kobiet ale i dla dziecka. No i jednak po ciąży chciałabym się dalej podobać mojemu L. Ciąża ciążą ale bez przesady. W głowie mi się nie mieści przytyć 40 kg w tak krótkim czasie.
 
Dziewczyny ponoc z chlopcami nie tyje sie tak duzo jak z dziewczynkami. I u mnie poki co to sie sprawdza, choc moze nauczona doswiadczeniem z pierwszej ciazy gdzie z cora pzytyłam 22 kg a mała wazyła tylko 2650 przy porodzie, inaczej podchodze do jedzenia. wazne jest to ze w tej ciazy nie chce mi sie tak słodyczy jak w pierwszej ciazy, i nie mam napadów na jedzenie. teraz mam ochote na pizze, hot-dogi hamburgery i chipsy, ale nie mam ani czasu zeby samej zrobic ani nie mam gdzie kupic, wiec sie trzymam w miare w wadze. choc nie mowie ze nie zjem kanapki z boczusiem mmmm, czy schabowego z kapustka czy pizze raz na dwa tygodnie czasem raz ww tygodniu zamowimy sobie z mezem ale ochota jest wieksza niz apetyt i wydaje mi sie ze zjem pol wielkiej pizzy to przewaznie jest to kawałek max 2. obecnie jestem jakies 0,4 kg do przodu od wagi gdy zaszłam, ale po drodze schudłam 2 kg. W razie czego zamierzam biegac po porodzie bo to najszybciej zrzuca kg, i ewentualnie rower :D ale dziewczyny tak jak ktos tu juz napisał to sa KOCHANE KG i nie przejmujmy sie nimie zbytnio. :D
 
Yustyna nie ma reguły czy chłopak czy dziewczyna jak się ma genetyczne tendencje do tycia w ciąży to się tyje i tyle. U mnie żadna z sióstr nie przytula więcej niż 14kg a mają i córki i synów.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mi się wydaje, że kiedyś to tak bardziej podstawiali pod nos jedzenie kobietom w ciąży. Teraz więcej jest sexy mamusiek z brzuszkiem i bardziej kobiety dbają o linię. W końcu te dodatkowe kg same nie znikną. Ja mam zamiar kupić jakąś gre fitnes na xboxa i będę szaleć :D teraz jem normalnie ale wiadomo że tyje bo mniej się ruszam. Tak w ogólę to muszę się zważyć. Może jutro rano pocisnę do mamy i wskoczę na wagę (przed śniadaniem oczywiście ;))
Ja mam już przygotowane coś podobnego na xbox :D Tańce i ćwiczenia i tylko czekam aż Olek wychyli się z brzucha i jechana z koksem ;)

Też uważam, że nie ma znaczenia czy chłopak czy dziewczynka. Mi wygląda na tak samo - zależy od predyspozycji matki. Ja tak sobie policzyłam, że chyba będę ważyła przy porodzie tyle samo co przy córce. Także nie ma znaczenia płeć :)
 
Do góry