reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
Ja 3 tyg.po porodzie a z rzuciłam wszystko co w ciąży przytyłam mi jeszcze 0.5kg sprzed ciąży ubyło. Ale.za to z pierwszej zostało 10 kg. Ważę 76.5 a chciałabym 65, ale sądzę że to nie realne.
 
Ja mam 170 cm i przed ciążą ważyłam 64kg. Zostały mi 4 kg ciążowe. Oj ciężko idzie zrzucanie. .. chciałabym ważyć 62/ 63 ale ciężko chyba będzie
 
U mnie przy 167 cm ważyłam przed ciążą 48 kg, teraz cały czas 52 i już chyba nic nie zjedzie bo 3 tyg. minęły.
Nie jest źle- tylko ten brzuch... [emoji24]
 
a ja tutaj zasieję trochę optymizmu, tyłyśmy 9 miesiecy to nie wrócimy do wagi z przed ciąży w miesiąc,
troszkę czasu trzeba, ja we wcześniejszych ciążach tyłam bardzo dużo i po kilku miesiącach
wracałam sama do swojej wagi, teraz też tak powinno być u mnie i u Was
 
reklama
Do góry