reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dodatkowe kilogramy - jak tam u Was dziewczyny?

reklama
Ja zapomniałam się dziś zwazyc :p jutro muszę :-)

Mam pytanie do tych które są po cesarce... Czy nad blizna też macie falde? W dodatku wyczuwam pod nią od samego początku kilka zgrubien, kul w sumie na całej długości. Brzuch przy dotyku też nadal boli od pępka w dół...


Te grudki to rozpuszczalne szwy, które są pod skórą. One zejdą za jakieś czas. Ja mam to samo tylko w podwoziu. :-D
 
Malinka, ja mam tak samo. Mam takie twarde pod skórą i na początku to masowałam i znikało tyle że wracało po krótkim czasie. Może systematyczne masaże by pomogły. I też mam taką może nie fałde ale fale z blizny. Podobno wszystko ma zniknąć. Zobaczymy.
 
Ja tego nie masowalam, jakoś bałam się że coś zrobię nie tak :p ale dziś trochę pouciskalam i mam wrażenie że te kule są coraz mniejsze w końcu :-)
 
Ja mam jeszcze 4,5 kg do zrzucenia. ALe najgorszy jest brzuch :( taki sflaczaly no i jeszcze nie do konca sie wciagnal :( a jak u was dziewczyny ?
 
reklama
Do góry