reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

reklama
Ja poluje na fajny chusto-szal ale......Chyba dopiero po świętach ;-) No i chyba zakupie ciepłe skarpety damskie w norweskim stylu:-)
No właśnie dziewczyny a jak na świeta planujecie się wystroić????
Ja zrobiłam świateczne kolczyki i będe szaleć :-p
 
wizaz dziękuję za wszelkie informacje. Mam nadzieje, że będziesz udzielać się jak najwięcej bo od razu widać że masz ogromna wiedzę na wiele interesujących nas tematów :-)
 
J tam nie przepadam za takimi słodkimi rzeczami, choć niektóre wyglądają naprawdę uroczo :) dla mnie najlepszą ozdobą są duże korale. z odpowiednio dobranymi kolczykami mogą przynieść naprawdę ciekawe efekty.
 
ja także uwielbiam zarówno korale, jak i bransoletki, szpileczki. poza tym uwielbiam portfele, które za dodatki też jak najbardziej można uznać ;) ostatnio fajne wpadły mi w oczy na tutaj - http://www.gepard.pl/gepard,catalog,menu,2,4,portfele-meskie.html ogółem są to męskie, ale właśnie zastanawiam się nad kupieniem tego drugiego u góry na prezent. ale ogólnie damskie też tam są i kilka rzuciło mi się już w oczy ;) a z dodatków, które jeszcze bardzo lubię, to uwielbiam opaski z kokardkami - powodują, że wygląda się wtedy jak mała dziewczynka i potrafi to dość skutecznie odjąć kilka latek :)
 
reklama
Do góry