reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dodatki - biżuteria, buty, torebki

Czekam aż w sklepie pojawią się półbuty czerwone dość wyraźny kolor ale jak na razie nic się nie pojawia. Co sądzicie o zakupie butów na allegro bo ja trochę się obawiam zwłaszcza, że chcę żeby to były buty na obcasie:)
 
reklama
często kupuję buty na Allegro i jeszcze mi się nie trafiło, żeby był zły rozmiar :) Tfu tfu ;) Dodam jeszcze, że zawsze kupuję buty na obcasie ok. 10 cm więc chyba spełniam twoje warunki ;) Musisz sobie zmierzyć dobrze długość wkładki i sprawdzić na aukcji a napewno dobrze kupisz.
 
Co do butów na allegro to raczej się obawiam, ale ubrania jak najbardziej. Torebki lubię kupić na allegro albo przez internet ;]
 
Ostatnia edycja:
Buty zawsze w sklepie ,bizuterie robię przeważnie sama albo w Pepco kupuje mozna całkiem fajna za nie duże pieniądze kupić, a torebki rzadko kupuje równiez szyje sama sobie :-)
 
Bajkowa ja akurat należę do osób, które kupiły od ciebie torebkę i jestem mega zachwycona :) Jak znajdę pracę to napewno zrobię jeszcze u ciebie zakupy :)
 
Bizuterie ostatnio też robie sama ;-)
Czerwone buty...moje marzenie ale NIC ciekwego nie ma, musze chyba szewcem zostać ;-)
a ja się zakochałam ostatnio w chustce ale 15 zł za kawałek szmatki to jak dla mnie troche duzo...Musze do szmateksu iśc moze tam cos wygrzebie...ale moze ktoś mi prezent zrobi z tej chustki ;-)

Bajkowa
będziesz miała kolejna klientke jak kasa bedzie :-p
 
reklama
A jakie dodatki (tj. torebka, szal i buty) doradzicie romantyczce do szarego, przyległego kostiumiku? Jakie pomysły? może linki gdzie kupić? nie mam praktycznie czasu wychodzić po sklepach :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry