reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dobre rady...porodowe :)

reklama
ja jadlam, nawet mam foto i nikt mi nic nie powiedzial :)

co do lewatywy to ja nie mialam i w zyciu bym sie nie zgodzila. Pozatym Ty nawet nie wiesz czy cokolwiek zrobisz czy nie. Wtedy sie tyle dzieje ze sie o tym nie mysli. Ja jestem przeciw!
 
Wiecie co, ja wiem, bo kiedyś miałam lewatywę i mój organizm na nią baaardzo źle zareagował, brzuch bolał koszmarnie, dostałam dreszczy i skurczów na całym ciele. I mam nadzieję że w szpitalu to zrozumieją .... :(
 
ludzie oni musza dziecko "odebrac" cale świństwo smierdzace zwane łożyskiem do rąk wziasc i obejzec z kazdej strony! a kawalek kupy czy czegos ma na nich wrazenie zrobic? Pozatym tam jest tyle krwi ze ja nie wiem jak ktos moze sie dopatrzyc czegos jeszcze. To sama natura, nie moze to byc ani krepujace, ani dziwne dla zadnej ze stron. Pozatym organizm sam sie oczyszcza przed porodem. Ja mialam biegunke na noc przed.
 
btw, łożysko jest tak cuchnace i okropne ze kupa to jest nic, jak Boga kocham! Dobrze ze my nie czujemy tego zapachu... P lecial do WC jak polozna lozysko ogladala, mowi ze taki smod jak jakis trup w gownie czy cos... A ja lezalam na tej samej sali z dzieckiem w rekach i nic nie czulam! Dobre co!:tak:
 
reklama
myślicie że często się zdarza że ktoś podczas porodu kupę zrobi? to takie krępujące, ale nie chce lewatywy. mnie też tak solidnie przeczyściło i na szczęście, bo nawet nie było czasu na lewatywę....
 
Do góry