reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
Alicjo, ja tez niestety nie czytam kryminalow, mimo ze ogladam je z pasja (i filmy i seriale o tej tematyce) ;-) Troche w tej, szeroko pojetej dziedzinie, tylko z naciskiem na srodowisko prawnicze i sadowe, pisze John Grisham. Uwielbiam go! Przeczytalam wiekszosc jego powiesci, niektore kilka razy. Bardzo wciagaja. Zreszta wiekszosc tez doczekala sie adaptacji filmowych. Chyba najslynniejsza to "Klient" z moja ulubiona Susan Sarandon. Bardzo dobry film!

W kwestii pytania Idy :-) - ja nie musze nawet robic tego testu, bo wiem ze Adasiek to aniolek :-pTak bardziej serio, to pobieznie go zrobilam jak maly mial moze ze 3 miesiace i wygladalo to na aniolka, a z czasem sie tylko coraz bardziej w tym utwierdzalam ;-)

Nat, ja to nawet nie robiac testu i nie znajac Twojego Piotrusia na zywo, nie mialam NAJMNIEJSZYCH watpliwosci, ze on "zywczyk" :-D Ja czytalam oryginalna wersje Tracy i w angielskim ona je nazywa "spirited" children - moim zdaniem bardzo ladne okreslenie. Ale szczerze mowiac, juz jak opisywalas zachowanie Piotrusia na placu zabaw czy na zajeciach i sie martwilas, ze "niegrzeczny" to mialam Ci pisac, ze on wlasnie mi "wyglada" na spirited child, a jaki tam niegrzeczny... :-pPodoba mi sie tez to co Tracy pisze na temat wychowywania takich dzieci, wazne jest zeby dobrze "nakierowac" te ich energie i smialosc.
No dobra, to koncze juz ten, jak Wy to nazywacie 'offtopic' ;-)
 
Eliza- Grishama tez uwielbiam:tak:.
A co do testu z książki Tracy,to tez go robiłam,jak Amelka miała jakies kilka miesięcy i wtedy mi wyszlo,że jest "sredniaczkiem".Ciekawe,jak by teraz było?Ale nie chce mi się szukac,bo książkę mam "gdzies w kompie":-p
 
Ja mogę COBENA polecić, i CAMILLE LOCKBERG czy jakoś podobnie, takie skandynawskie kryminały super. Kątem MORTON to takie kryminały z historią też są super, CHMIEWSKA jak nie czytałaś

A co do testu to ja mam wrazliwca. Poza tym tracy hogg mi działa na nerwy bo przez jej zalecenia prawie przestałam karmić piersią, bo nerwicy dostałam. W innych katedrach też u nas się nie sprawdziła, więc albo jestem nieudolną matką albo mój syn nie czytał jej książki
 
OOO,Coben zdecydowanie:tak:- zwłaszcza seria z Myronem Bolitarem i jego socjopatycznym (?) przyjacielem- uwielbiam:-D:tak:.
Co do Tracy to tez fanką nie jestem,ale to juz pisałam:tak:.Zdecydowanie wolę starego dobrego Spocka:tak:- nie stresuje rodziców,a doradzi:tak:.
 
Alicja z nowości jak coś to ci polecę to co kahaa Camilla Lackberg, cała jej saga ma chyba teraz z 8 książek, niektóre Konntza stare jak nie czytałaś np Intensywność trzyma w napięciu do końca , teraz dużo skandynawskich autorów pisze dobre książki, ale też na topie są książki thrillery medyczne np Becet Simonn, nie czytałam ale czaję się na Chemię śmierci, Alex Kava ma dobre i mocne książki.
Ze starszych polecam Czas zabijania John Grisham.
Teraz czytam Kinga Dallas 63 i jak dla mnie dobra tylko za długa, taka mieszanka psychopatycznych mężów i zamachowców.
Jak lubisz o seryjnych mordercach to polecam książki Maxime Chattam.
Link Carlotte i DOm sióstr, nie czytałam ale czeka w kolejce na czytanie, też zapowiada się ciekawie.
poza tym Millenium Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, chociaż się ciężko je czyta, ale wciągają, są 3 części.
 
dziekuje kobietki :*** dziś lece do biblioteki (która mieści sie 80 m. ode mnie więc sobie raczej za daleko nie pobiegne :-D ) i zaopatrzę sie na weekend :tak: :-)
 
Nie przeglądałam wątku wstecz więc nie wiem czy się nie powtarzam, ale widziałyście "dziewczynę z tatuażem?"
 
reklama
ja tak widziałam i polecam jak coś, a jeszcze mam do oglądnięcia wersję oryginalną, ale nie miałam kiedy.
 
Do góry