reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

My ostatnio oglądaliśmy fajną komedie "to znowu ty". Śmieszna, lekka i przyjemna, a w dodatku z dobra obsada. Lubie takie filmy bo jakoś mi lepiej na duszy po nich. Polecam :-)

kania, a co to za gatunek ?
 
reklama
dzięki, też lubie :) Ale najbardziej kocham komedie, nic mi tak humoru nie poprawia jak dobra komedia :) Tak samo uwielbiam seriale komediowe, mogłabym oglądac od rana do wieczora :)))
 
widziałam:))) mistrzostwo jak dla mnie. i to zakończenie :szok:z tym, że muszę się przyznać, że na poczatku średnio nadążałam za tym co się dzieje i D. który ten film ze razy oglądał musiał mi tłumaczyć co i jak :zawstydzona/y:
Ja też,ale mi Tomir nie pomagał:(- potem z M. obejrzałam jeszcze raz i teraz to ja byłam "mądra";))).
 
kurcze nakręciłam sie tymi filmami, zdobyłam "Naznaczonego" "Czwarty stopień" , "memento" i mówie meżowi ze super filmy, że obejrzymy. Okazało sie że wszystkie je znamy :/ :-D kompletnie nie mam pamięci do tytułów :rofl: no ale fakt my horrory-thrillery ogladamy na potęge więc człowiekowi umyka ale kurcze mój tylko spojrzał na tytuły i już wiedział, poczułam sie jak babcia z alzheimerem :baffled:

teraz sie napaliłam na tego "Adwokata Lincolna" ale poczekam na małża , niech mi powie czy widzieliśmy żeby znowu nie było :-p
 
alicja, to ty masz jak mój mąż, nigdy nie pamięta że coś oglądaliśmy ;-) ale on nie tylko tytuły tylko normalnie całą fabułe :-D
 
Dziś skończyłam oglądać wczorajszy film haha pt. "Dla niej wszystko" oczywiście z gatunku thiller z Russelem Crove (chyba tak się pisze hmmm). Na raty oglądamy bo wczoraj już brak sił a dziś powiedziałam że najpierw film potem net i dzięki temu skończyliśmy go oglądać :-) spoko filmik.
 
Ostatnia edycja:
Roxanko jak lubisz komedie to sobie oglądnij "Zona na niby" z Adamem Sandlerem i Jenifer Aniston. Oglądaliśmy jakieś 2 miesiące temu i się uśmialiśmy.

reszcie nic nie mogę polecić, bo ja nie lubię sie bać :-( buu i tych wszsytkich tytułów nie oglądałam ;-)
 
reklama
sarisa, dzięki, ale też już oglądaliśmy jakiś czas temu :-) ja to z komediami jestem za pan brat, więc mało czego nieoglądałam ;-) teraz poluje na "druhny", ma bardzo dobre recenzje :tak:
 
Do góry