reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

KANIA widzę, że ostatnio ostro się za oglądanie filmów wzięłaś? ;-)
ja "sali" jeszcze nie obejrzałam :eek: może dzisiaj się uda. Ale to tylko i wyłącznie przez nadmiar pracy br.
 
reklama
Makuc pogoniłam mężusia, żeby coś ściągał na chłodne, jesienne wieczory.
Szczerze to kompa mam przez przesyt przez tą robotę więc się odmóżdżam wieczorem :-)
 
...a mi Maks odmówił ściągniecia "sali...":szok::eek::baffled:- powiedział,że reki nie przyłoży do tego:-D,mimo,że mu tłumaczyłąm,że jestem już duża dziewczynka i potrafię wziąć odpowiedzialność za to,co oglądam:-D.Ech,ten mój Maksio i jego radykalne poglądy:rofl2::rolleyes2:
 
Jeden post pod drugim ale co tam... oglądałyście film "Uwikłanie" - polski???
Happy, Makuc tą "salę samobójców" oglądnęłyście??? I jak???
 
No,nie obejrzałam,bo Maksio stanowczo odmówił mi ściągnięcia :baffled:...I nie dal się przekonac...a ja sama nie umiem,bo zawsze to mi chłopaki robili...:crazy::zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry