reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
fajna babska książka "przygoda na jedna noc"

198491.jpg

 
Ostatnia edycja:
Kroma dzięki, takie wyciskacze łez też lubię a ten serial podobno dobry (sąsiadka chwaliła) choć nie oglądam bo nie mam HBO.
 
ja się do "Sali samobójców" już od prawie 2 tyg. zabieram i gdyby nie post KANI to pewnie bym tego fimu nie obejrzała w końcu, gdyż jakoś bardzo sceptycznie do niego nastawiona jestem. A tak jutro seans sobie z D. zrobimy :rofl2:;-)
 
Kania powiem ci jeśli chodzi o ten serial to ja wczoraj oglądałam i ryczałam jak głupia, albo mi hormony szaleją, albo on taki dobry. A to taki typowy babski, o babskich problemach.
 
reklama
Do góry