reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
Ja polecam film slamdog - milioner z ulicy, muzyka jak i sam film na mnie zrobil ogromne wrazenie, z ksiazek to dosc dawno czytalam ale do dzis utkwila mi w pamieci ksiazka Biała masajka - autora niestety nie znam.


slamdog też mi sie podobał, a 'biała masajka' widziałam jako film. Bardzo ładny. Słyszałam ,ze książka jeszcze lepsza.
 
oglądałam 4ty stopień i jak na ten gatunek super, ale ja polecam z innej beczki "Bracia" z Natalią Portman.
 
Kurcze tak piszecie o tym "czwartym stopniu" że już mężowi powiedziałam i za kilka dni obejrzymy :-) a tego "paranormal coś tam" nie oglądałam ale z tego co piszecie to chyba bym się bała :baffled:

ja polecam "naznaczony" jakoś teraz do kin wszedł, jak dla mnie nawet straszny, ale wiadomo zależy co kto lubi i czego się boi ;-) a że to o dzieciach to jeszcze wzmaga emocje :tak:

Z książek czeka na mnie trylogia Millenium, jakieś dwa lata temu mąż podarował mi pod choinke bo narzekałam że wszystkie książki się tak szybko kończą a ja mam niedosyt, no i "przywalił" mi tymi kolosami ale niestety w gust średnio trafił :no: Do tej pory wypomina mi że ich nie przeczytałam, może któraś z was czytała i jakoś mnie przekona że to się po 50 stronie rozkręca bo jakoś dalej przejść nie moge :sorry2:
 
oglądałam 4ty stopień i jak na ten gatunek super, ale ja polecam z innej beczki "Bracia" z Natalią Portman.
nawet sie wysiliłam i zamiast ściągać z neta to swojego czasu na tym filmie w kinie byłam ;-) pomijając fakt, iż gra w nim mój ukochany Jake Gyllenhaal to film jest rewelacyjny :laugh2::tak:
 
A my wczoraj oglądaliśmy paranormal activity 2 i powiem Wam że mało co nie zasnęłam na nim....ale do połowy filmu! Potem już cały czas było fajne napięcie, a końcówka powalająca! No tak się nakręciłam, że bałam się potem wejść do kuchni i małż musiał iść ze mną :-D ja ogólnie bardzo się boję filmów o duchach, nie wiem czemu! Jakieś tam piły, czy teksańskie masakry wcale mnie nie ruszają.
 
Z książek czeka na mnie trylogia Millenium, jakieś dwa lata temu mąż podarował mi pod choinke bo narzekałam że wszystkie książki się tak szybko kończą a ja mam niedosyt, no i "przywalił" mi tymi kolosami ale niestety w gust średnio trafił :no: Do tej pory wypomina mi że ich nie przeczytałam, może któraś z was czytała i jakoś mnie przekona że to się po 50 stronie rozkręca bo jakoś dalej przejść nie moge :sorry2:

Po 5 stronach zrezygnowałam.
"4 stopień" jak dla mnie świetny.
"Slumdog..." super, oglądałam dwa razy.
"Paranormal... ", "Naznaczony" niestety nie oglądałam ale jak piszecie że takie straszne to nawet się nie zabieram.
 
reklama
Do góry