reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

a ja nie lubię chodzić do kina bo tam zimno, ciemno, głośno i niewygodnie i nie ma pysznej kawy i nie można wyłożyć sie na kanapie i trzeba tam jechać... i można jeść tylko to co dają... nie lubię
wolę zacisze domowe i kanapę:-)
a film, rzeczywiście może być bardzo interesujący - uwielbiam psychologiczne... i biograficzne
 
reklama
asik ja też lubię w domu, ale w kinie jest jakaś atmosfera, w sumie ja się czasem lubię wyrwać z mojego małego więzienia:-) no ale kino drogie jest.
 
A ja kocham kino.

W We need to talk about Kevin gra Tilda Swinton-jedna z moich ulubionych aktorek. Dla niej samej obejrzalabym ten fim, ale ten scenariusz wciaz mnie odstrasza...

A tak z zupelnie innej beczki, to widzialyscie Vanilla Sky? To jeden z moich ulubionych filmow, dosc stary, ale wlasnie scenariusz czyni go wyjatkowym. Gra Tom Cruise, Penelope Cruz i Cameron Diaz.
 
happy, i ja chyba skuszę się na tę książke :tak: bo filmu jakoś narazie nie chce oglądać, podobnie jak onesmile przeraża mnie oglądanie takiej fabuły na ekranie :sorry2:

asik, a ja uwielbiam tę atmosferę w kinie, zapach popcornu, no i przede wszystkim na dużym ekranie zupełnie inaczej ogląda się filmy, to nie to samo co w domu:cool2:

A ja kocham kino.
Ja też :-):-):-)

Ale Vanilla Sky nie lubie :no: Nie powiem, fabuła ciekawa, ale jakoś do mnie nie przemawia, wywołuje we mnie jakiś bliżej nieokreślony niepokój :unsure:


Ja ostatnio czytam i oglądam mało skomplikowane historie i jestem świeżo po obejrzeniu filmu Thor :biggrin2: Jak ktoś lubi filmy na podstawie komiksów typu Hulk, Fantastyczna czwórka czy Kapitan Ameryka to polecam. Prosta historia jakich wiele nie wymagająca specjalnego myślenia, ale jak to w bajkach bywa z przesłaniem ;-):-p
 
Ostatnia edycja:
kino uwielbiam i ja :laugh2: szkoda tylko, że odkąd urodziła się Alicja nie mamy nawet jak do niego pójść (abstrahując od tego, że w LBN nie mam baby-kina :eek:)

za to ostatnio staramy się z D. nadrobić zaległości filmowe w domu. Wczoraj oglądaliśmy "In time" z Timberlejkiem i nawet całkiem, całkiem. Fabula banalna ale trzymająca w napięciu ;-) film idealny na "odmóżdżenie" po męczącym dniu.
A "porozmawiajmy o..." mam już na komputerze w wersjii .pdf Dzisiaj zabieram się za czytanie.
 
kino uwielbiam i ja :laugh2: szkoda tylko, że odkąd urodziła się Alicja nie mamy nawet jak do niego pójść. A "porozmawiajmy o..." mam już na komputerze w wersjii .pdf Dzisiaj zabieram się za czytanie.
To tak jak i u Nas jeśli chodzi o kino, a co do czytania książek w pdf, to nie bardzo lubię...
 
makuc, też mam w planach obejrzeć ten film z timberlejkiem :tak:;-) Hmmm książka w pdf. :nerd: podobnie jak kania nie przepadam ale własnie się zastanawiam czy by jej na przykład nie wydrukować :rolleyes2: a dużo ma stron ? Chociaż to nie będzie to samo co trzymać w ręku prawdziwą knige :no2::sorry::happy:
 
Roxi jeśli chodzi o książkę "musimy porozmawiać o kevinie" to kosztuje ok.13 zł więc nie jest to taka droga inwestycja...chyba wydrukowanie jej kosztowałoby więcej (hihi może że wydrukujesz sobie w pracy wtedt to już inna sprawa);-)
 
reklama
rysia, hehe taki miałam plan :-D:rofl2: Jak kupie kolejną książke to chyba mąż mnie z domu wyrzuci, tylko w tym roku kupiłam ich już 7 i półek mi braknie :sorry::ninja2::rolleyes2: Dzięki za info o cenie, jakoś myślałam że jak teraz jest film to pewnie książka droga bo duże zainteresowanie się zrobiło :zawstydzona/y:
 
Do góry