reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

My sciagamy przez rapidshare tez jest szybko a na jakiej stronie są te filmy online dawidowe?
Przyłączam się do pytania???
Udało mi się odpalić film na tym "zalukaj.tv" ale kiepska kopia, więc szukam dalej :-)
A Prawo do zemsty - świetny filmik :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja nie lubię tych filmów online, bo najczęściej są w nieciekawej jakości, więc wolę już ściągnąć i spokój :) Trzeba się zapisać na jakieś forum, gdzie ludzie podają linki na serwerach rapidshare, filesonic itd.
Wrazie jakby któraś chciała, żeby dokładnie wytłumaczyć to piszcie na priv ;)
 
Concita ja tak właśnie zaczęłam ściągać, tzn. mąż mnie nauczył ;-)
Jak dziś zobaczyłam w jakiej jakości są te filmy online to zrezygnowałam, bo nawet twarzy ludzi nie widać ehh.
 
jakość filmów oferowanych przez większość portali typu "oglądaj z nami on-line" jest rzeczywiście kiepska. Mi to nie przeszkadzało dopóty, dopóki D. nie pokazał mi jak wygląda film w jakości idealnej :-D teraz oglądam tylko te ściągane, bo inaczej mnie :wściekła/y: bierze.
 
makuc a ja jakoś nie miałam kiepskiego filmu chyba że to był film który aktualnie był w kinie i werscka cam.
 
reklama
Makuc, skoro wspomnialas na glownym, ze poszukujesz inspiracji, to jeszcze jeden moze film polece :-D Nie wiem, czy juz o nim wspominalam (starosc nie radosc) ale to starszy troche film: "House of Sand and Fog". Pamietam, ze pierwszy raz ogladalam go w polskim kinie w Krakowie i chyba tytul mial doslownie przetlumaczony: "Dom z piasku i mgly" - zachwycilam sie nim wtedy.
Ostatnio pokazywali u nas na jakims kanale i nagralam specjalnie, zeby maz mogl zobaczyc. Tez mu sie bardzo podobal :-)
 
Do góry