reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

reklama
ELIZA dziękuję :*

wiecie co a ja to chyba jakaś matolica jestem, bo to czy będe oglądac dany film, czy nie głównie na opiniach filmweb`u opieram. I wychodzi na to, że nie zawsze jest to adekwatne do rzeczywistości :eek::confused2::cool:
 
Nie wiem czy oglądałyście film "Czarny łabędź" ale mi go polecono, jeszcze nie zdążyłam ale jakby kogoś zainspirował to proszę :-)
 
ja oglądałam znowu Incepcję i się zastanawiam co ludzie biorą, żeby wymyślać taki scenariusz, ale film dla mnie dobry i chyba teraz zrozumiałam o co tam chodziło.
 
reklama
kania - podobal sie nam. Wiadomo, ze film nie jest w stanie ukazac calego dramatu, jaki przezyli ci ludzie, ale za to dobitnie pokazuje, ze to system zawinil tej zbrodni.

kroma - my obejrzelismy Incepcje po raz kolejny jakies 3 tygodnie temu i tym razem zupelnie inczej zrozumialam koncowke. Niestety nie mialam z kim podyskutowac, bo moja mama 'olala' temat (film nie wjej guscie), a moj malz polowe filmu przespal. Co myslisz o tej koncowce? Czy Dikarpio (;-)) faktycznie wrocil do domu, czy jednak wciaz pograzony byl we snie (ten jego kreciolek sie krecil i nie mogl zatrzymac)?

Dzis chyba obejrzymy Male dzieci z Kate Winslet.
 
Do góry