reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

Ones oba super Zreszta lubię brada pitta najlepszy film z nim to "uspieni"jeśli któraś nie oglądała to polecam
Ja dziś oglądałam kolejny raz "bez mojej zgody" chyba lubię ryczec bo przez cały film nic innego nie robiłam
 
reklama
wioli - jesli lubisz Pitta, to polecam Tajne przez poufne, tam gra po prostu po mistrzowsku. Uwielbiam go w takich rolach 'komediowych'. Ach i jeszcze kocham Pitta w filmie Legends of the fall , z lat 90tych. Nie pamietam, jaki to polski tytul.

Dzis zaraz bedziemy ogladac Pianiste, po raz enty. Za kazdym razem strasznie przezywam ten film. A na jutro mamy sciagnieta Rozyczke z Sewerynem i Wieckiewiczem. Widziala ktoras? Podobno niezle.
 
Inglorious Basterds to i ja mogę szczerze polecić. Oglądałam już dawno, ale był świetny. Ja w ogóle za Bradem Pitt'em nie przepadam, ale w tym filmie, uważam, był bezbłędny :-)
Hehe,Eliza,moze Ty masz z Pittem tak,jak ja z Di Caprio- nie lubię go i juz,ale co jakis film "trafię",w którym gra,to jestem zmuszona przyznać,że robi to dobrze...hm...:sorry:
 
Ones z pittem oglądałam chyba wszystkie;-)rozyczki niestety nie kania mówisz ze dobry?poszukam dzisiaj
 
Hehe,Eliza,moze Ty masz z Pittem tak,jak ja z Di Caprio- nie lubię go i juz,ale co jakis film "trafię",w którym gra,to jestem zmuszona przyznać,że robi to dobrze...hm...:sorry:

Eee, DiCaprio tez nie lubie... :-p;-)

Wioli83 dobry jest, a ten film "Bez mojej zgody" jeszcze nie oglądnęłam ale słyszałam ze wyciskacz łez.

Oj, az musialam sobie wyszukac w Google co to za film o ktorym mowicie i, tak jak myslalam, nie rozpoznalam polskiego tytulu, a okazuje sie, ze film widzialam. Mnie sie w miare podobal, ale faktycznie, byl straaaaszliwie smutny. Za to widze, ze recenzje ma raczej kiepskie... :unsure:;-)

Ja i malz natomiast obejrzelismy wczoraj wieczorem Conviction z Hilary Swank. Moge takze szczerze polecic. Moim zdaniem, swietny.
Happybeti, Hilary Swank za to lubie, solidna firma. :-)
 
Wioli83 dobry jest, a ten film "Bez mojej zgody" jeszcze nie oglądnęłam ale słyszałam ze wyciskacz łez.

Filmu Bez mojej zgody nie oglądałam ale czytałam książkę i mi się podobała...ja to z tych "wrażliwych" więc troszkę sobie czytając popłakałam:sorry:

co do pitta i dicaprio to ja też za nimi nie przepadam...hihi po prostu "ładni" faceci i może stąd to uprzedzenie:eek:
 
reklama
ja też polecam "Bez mojej zgody" i pierwszy raz widziałam Cameron Diaz w takiej roli i dobrze zagrała.
"Różyczka" fajna bo jak na film takiej tematyki to naprawdę dobrze nakręcony.

Ja czytam tego Intruza ale jakoś ciężko się rozkręca, przeczytałam "Uprowadzone"

a no mam jeszcze tą książkę ale nie czytałam ale widzę że ma dobre recenzję i film się zapowiada lada w kinie

http://film.onet.pl/recenzje/w-ciem...-nominacje-sa-realne,1,4844616,wiadomosc.html
 
Ostatnia edycja:
Do góry