reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dobra KSIĄŻKA I FILM

Roxanka- ja jakoś nie umiem się przemóc do kobiecej, no ale jeszcze mam tyle lat życia, że kiedyś i na nią przyjdzie czas.

Ja sobie zamówiłam w końcu Intruza i już mam do odebrania i jeszcze jedną książkę na faktach: Uprowadzone. Tylko będzie pod choinkę dla mnie, więc nie przeczytam ich jeszcze.

A oglądałam film ostatnio z Patisonem Robertem "Twój na zawsze" i jak mi się podobał. http://www.filmweb.pl/film/Twój+na+zawsze-2010-520790
 
reklama
Wczoraj oglądałam film "Skóra w której żyję" hiszpański, z Antonio Banderasem, ciekawy dramat, jakby ktoś miał ochotę to polecam.
zachęcona opinią obejrzałam i jestem w szoku do tej pory. Wg. mnie genialny film. Zresztą to Almodovar, więc chyba inaczej być nie mogło ;-)
 
Zresztą to Almodovar, więc chyba inaczej być nie mogło ;-)

dokładnie :tak: bardzo lubie jego filmy bo są takie inne, takie życiowe. bardzo mi sie tez podoba u niego to,że dotyka problemów swojej kultury, społeczności, nie robi "hitów" z przerostem formy nad treścią wybuchami i tandetą. One są takie prawdziwe. Wstrząsające ale prawdziwe. I przez te wszystkie kontrowersje są naprawde ciekawe i zapadające w pamieć.

pierwszy jego film jaki obejrzałam to "Porozmawiaj z nią" o dziewczynie w śpiączce..pamiętam jak byłam na nim w kinie z moim fiendem. Niektóre sceny kompletnie nie dla nas ;-) (mieliśmy po 15 lat :-) ) ale bardzo mi zapadł w pamięci i od tamtej pory jak tylko gdzieś przeczytałam że dany film kręcił Almodóvar to od razu chciałam obejrzeć..
 
ooo muszę sprawdzić i jego twórczość w takim razie HAPPY gdyż ostatnio już mi pomysłów na ciekawe seanse filmowe brakuje.
 
pierwszy jego film jaki obejrzałam to "Porozmawiaj z nią" o dziewczynie w śpiączce..pamiętam jak byłam na nim w kinie z moim fiendem. Niektóre sceny kompletnie nie dla nas ;-) (mieliśmy po 15 lat :-) )

matko boska Alicja ile ty masz lat???? poczułam się własnie strasznie staaaaaaaaraaaa. ja tez na tym byłam w kinie i juz studiowałam :szok:. normalnie dinozaur ze mnie.............................
 
matko boska Alicja ile ty masz lat???? poczułam się własnie strasznie staaaaaaaaraaaa. ja tez na tym byłam w kinie i juz studiowałam :szok:. normalnie dinozaur ze mnie.............................



A ja juz bylam po studiach...
:shocked2:

Pewnie juz to wszystkie widzialyscie, ale jesli nie to polecam: wczorja obejrzelismy Inglorious Bastards, a w tygodniu Sale Samobojcow (w koncu!) i oba filmy powalily nas na kolana.
 
ONESMILE tego pierwszego filmu nie widzialam, więc dzięki Tobie mam pomysł na kolejny wieczór filmowy.
 
reklama
Inglorious Basterds to i ja mogę szczerze polecić. Oglądałam już dawno, ale był świetny. Ja w ogóle za Bradem Pitt'em nie przepadam, ale w tym filmie, uważam, był bezbłędny :-)
 
Do góry