reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
martusia fajne satakie artystki, moja ciagle ma jakies pomysly.
nawet z gazety potrafi cos zrobic, wycina, robi czapki, czasem az jej pomysly mnie zadziwiaja:-D

ostatnio posklejala kartki, kazala mi napisac to co ona wymyslala, i dorysowala obrazki i tak oto powstala ksiazka o kucykach:)
 
dzien dobry dziewczyny:-)

u nas znow autko nie odpalilo a na zastrzyk trzeba jechac... mam nadzieje ze pozniej ruszy bo pieszo to nie bardzo, za zimno, a do weterynarza kawalek... eh, zawsze cos.

poza tym wkoncu zaczyna sypac snieg, moze w weekend uda sie na sanki wyjsc
 
olka a gdzie autko stoi na dworzu? I gdzie mialas aku w domu czy w aucie? U nas dzis byl w nocy w aucie ale nie bylo wiecej niz minus 8 i odpalil za 1 razem
 
wlasnie ze akmulator mamy w domkua autko stoi w garazu, do tego niedawno bylo u mechanika wiec powinno smigac, jutro maja je zoabczyc na tym warsztacie gdzie je robili.
dobrze ze kolo nas sporo wiekszych aut przejezdza, to nas jedne facet pociagnal i ruszylo, wiec zastrzyk zaliczony, spacerek tez.

jak bedzie sypalo jak dzis jutro pewnie ebdziemy na sankach:)
 
Witam
olka22, martusia1605 rosna Wam male artystki :-)
A u Nas od grudnia(gdzie spadlo tyle co kot naplakal sniegu)wogole nie ma sniegu:no:;z jednej strony ciesze bo ja nie lubie za bardzo zimy wole lato;ale dzieciaki bardzo by chcialy poszalec chociaz troche na sniegu,ale z tego co widac nie zanosi sie:no: zeby tej zimy spadl jeszcze snieg.Pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze milego weekendu:-)
 
reklama
Witam popołudniowo :-):-)
Wczoraj Maja wróciła więc na kompa czasu nie starcza :-D:-D rano zjadłyśmy śniadanko i pojechałyśmy do mojej koleżanki na kawkę a od niej prosto do Carrefoura na małe zakupy :tak::tak: a przy okazji zahaczyłyśmy 5-10-15 i Maja bogatsza jest o bluzeczkę i spodenki :tak::tak:
No a teraz na obiad pizzę odgrzałyśmy i będziemy dopiero jeść :tak::tak:
Ollka dobrze,że udało się jakoś autko odpalić :tak::tak: i masz rację zawieźcie go do warsztatu niech raz jeszcze obejrzą bo coś musi być nie tak :sorry2::sorry2:
 
Do góry