reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam.Ja mam mało czasu bo z tym remontem ciagle działam.od poniedzialku zaczynają wymieniac mi calą podłoge a stare wywalac na smieci.Za przyklejanie plyt gipsowych na sciany ,montaż scianek działowych ,połozenie kilku metrow glazury,drobna elektryke itd krzykneli mi tyle kasy ze szczena mi opadła.3 razy wiecej niż wartość materiału na remont:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale sie wkurzyłam napisałam ogłoszenie w necie ze daje 1000-1500złgora po uzgodnieniu za ta robote i mam ochotnikow! :tak::-):-):-):-D bo inni krzyczeli mi od 10tys do 18stu nawet:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: wiec jest roznica:-p:-D

Naja super fotka w podpisie, teraz widać tego kawalera:tak::tak::-)
Muminka współczuje upałów,te z to perzechodziłam jak z Vanesska byłam w ciązy bo ona z pażdziernika.
Atfk fajny wzorek:-)
Witam nową mame :tak::tak::tak::-) A gdzie przy jeziorze mieszkacie?;-)
 
reklama
przyzwyczajona, że moje dziecko o 20.00 leży w łóżku jakoś nie mogę pogodzić się z tym, że dopiero go położyłam:-D wygrzaliśmy się na plaży, woda ciepła, nawet jak dla mnie, potem jeszcze kawka u przyszłej teściowej młodego i tak jakoś zeszło.. a o jeziorze pewnie więcej mimimka opowie;-)

strunia, no mnie dziś olśniło, że to gardło to pewnie nie wynik przeziębienia, a alergia. alergikiem też jestem i nie raz reagowałam bólem gardła, a teraz tego chyba po prostu nie skojarzyłam. twój post mnie upewnił, że może to być dobra droga szukania recepty i zamiast antybiolu połykam flonidan:sorry2:

z tym czasem święta prawda.. dla nas 'tylko', dla dzieci 'aż'. pocieszające, że gdy na coś bardzo czekamy to ożywa w nas ta dziecięca percepcja rzeczywistości:-D kiedy jedziecie tak w ogóle i dokąd?

Muminka, pięknie, na mnie będziesz eksperymentować z tatuażem:-D no zobaczymy, jak się uda. a w ogóle kobitki obejrzałam wasze i muszę przyznać, że coraz bardziej mam ochotę pójść w wasze ślady. zwłaszcza że piszecie że nie boli. nie wierzę wam zbytnio, ale mam nadzieję, że przyznam wam rację:-D atfk, a na kostce to naprawdę nic strasznego? myślałam, że tam gdzie nie ma tłuszczyku jest gorzej.

agatulka, pierogami poszczułaś. też bym zjadła, takie z jagodami.. mmmm...

iwonka
, w szoku jestem jaka różnica w cenie!! szaleństwo kompletne!!

a zdjęcie młodego zmieniłam, bo tamto chyba ze dwa lata już miało:-p aż wstyd, że się tu zaniedbuję na forum. tyle że na tym ma taką buzię podpartą i pokrzywioną, a jak to matka muszę jak najlepiej zaprezentować kawalera;-) a poważnie to wzięłam pierwsze lepsze, ale dziękuję wam dziewczyny za komplementy:tak: poczułam się dowartościowana, i jako matka dumna. w imieniu młodego dzięki za dobre słowa:tak:

zmykam teraz zobaczyć czy już mi zasnął, czy nadal Pottera ogląda. cały dzień marudził że chce obejrzeć, ale cóż.. film z miłością przegrał i wolał wieczór spędzić ze swoją lubą;-)
 
Czołem kobitki. To ja ta nowa:-). Właśnie mała mi zasnęła bo po mojej pracy byłyśmy nad jeziorkiem a mamy może 5 min pieszo więc to juz chyba z obowiązku że jak jest pogoda to musi być jezioro. No syn to już z nami nie chodzi bo ma swoje ścieżki. Co się dziwić w tym wieku z mamusią...:-D. Mieszkamy sobie w trójkę w Powidzu i radzimy jak możemy.Mimo trudnego wieku syna to jestem z niego dumna że tak dużo mi pomaga przy małej i tak w ogóle. Ale jest wesoło szczególnie jak słyszę jak sobie gadają a róznica wieku jest trochę duża. Czasami można boki zrywać. Czekam na urlop bo jestem już zmęczona ta bieganiną praca, dom. Myślę że odpoczynek mi się należy:tak:. A tu jeszcze trzy tygodnie ale dam radę:tak:. Pozdrawiam.
muminka- mój nic wynika z tego że mała przyniosła z przedszkola taką nazwę na mamę i tak już zostało(nawet syn tak na mnie mówi) śmiesznie ale mi się podoba.
 
no tak co do tego jeziora to muszę sie przyznać, że odwiedziła nas naja z moim przyszłym zięciem, a my będziemy kiedyś tam teściowymi. a zięć się stara bo nawet nosi koło swojej damie. miłość naszych dzieci nie gaśnie. taka miłość od pieluchy:-). ale woda naprawdę super jak już ja się kąpałam...
 
A to widze ze Naja i mimimka to kupelki i prawie rodzinaka! Oj jaki ten swiat maly.
My dzis tez na beseniku ale krytym ten co pod domem mamy. Goraco tak ze hej ale iechcialo mi sie jechac za daleko.
Korcze Niemcy wlsnie wygrali 4 do 0 i glosno jak nieiwem wszyscvy trabia na tych porabanych trabkach i pipkaja samochody. Ludzie dra pyski no nieidzie wytrzymac. Myslalam ze szybka dpadna a tu prawie za kazdym razem kupa goli w jednym meczu!
A ja tu tez raz laske poznalam. Na from niemieckim od BB. taka pytala sie jak zalatwic co nieco bo chca sie do niemiec wyprowadzic. Za pozno przeczytalam wiadomosc i ona zdecydowala sie na Hanower tak palcem na mape walnela i tam jada. Zaczelysmy pisac na gg. Podpowiedzialam jej co nieco pogadalysmy i naprawde super sie rozumiemy i tak powoli powoli i okazalo sie ze ona tez Gizycka i ze do tego mamy wspolnych znajomych. Juz sie umawialysmy na wspolne wakacje na Mazurach :)

U nas taki upal ze poce sie jak jakias no niewiem ale strasznie no i wreszcie przed 10 min lunal descz i poblyskal. Niby fajny teen moment bo wiaterek i wogole ale juz se wyobrazam pogode za jakoas godzimke. Goraco i ta ziemia zacznie parowc... oddychac niebedzie mozna.
 
witam dziewczyny
wkoncu wrocilam do siwata, bez kapa wieczorami to dosc nudno...

nadrobilam troche ale normalnie nei pamietam co komu napisac... przepraszam postaram sie wiecej wieczorem nadrobic.
 
wieczorową pora witam sie i jednocześnie oznajmiam:
:tak::tak::tak:JUTRO URLOPIK:tak::tak::tak:
grzecznie sie usprawiedliwiam na najbliższe 10 dzionków;-)!!
nie bede odcięta od neta wiec może zajrzę ale podejrzewam ze nie będę miałam jak kiedy zacznę odwiedzać wszystkie moje kupmele z dziecinnych lat...stare kąty w końcu jadę w rodzinne strony:-)!i moje siostrunie:-D:-D:-D i braciaki:-D:-D:-D wiec kobietki życzę Wam udanych urlopów,mile spędzonych letnich dni!!!dużo zdrówka i uśmiechów na co dzień!!!
teraz ide dokończyć resztę pakowania(takie poprawki),ogarnę sie i prześpię parę minut!mężuś na nocnej służbie i jak wróci o 3 rano to ruszamy;-)
ściskam i pozdrawiam

PS: NIE ZAPOMNIJCIE O MNIE;-)
 
atfk udanego urlopu i wpadaj do nas czasami.:tak:;-)
ja jeszcze troche i tez jade na urlop..mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze.
naja jak twoje gardlo?
muminka nie zazdroszcze tobie teraz,upaly a ty biedulko z wielkim brzusiem..trzymajcie sie dzielnie,moze cale lato nie bedzie takie gorace..
witam nowa mamusie!!!:-)
 
reklama
Atfk nie zapomnimy o Tobie

pogoda sie popsuła i jak na razie spędzamy go w domu co chyba skończy sie mega bólem głowy bo juz za długo sa w domu razem czyt bijatyki i kłótnie to norma bo oni moga tylko 2 dni byc razem czyli weekend potem kazdy musi isc w swoja drogę hehehheh

ja sie po troszku za porządki biorę mebeleki wypolerowane
obiad mam z wczoraj wiec luzik
 
Do góry