reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
ja dziś na chwilkę bo szykuje mojemu gigantowi imprezkę no i obiad robię i ogólnie musze sie ogarnac:-)
,miłego weekendu!!bede zapewne w poniedziałek!
 
witam po mega dlugiej przerwie

anaconda to mamy poodbny problem w przedszkolu... u nas sa 2 panie, wychowawczyni oliw jets tylko 2 dni a kolejne prowadzi inna grupe w drugim oddziale... dla mnie masakra... bo na scislosc nie ma sie kto solidnie zajac zerowka...

a tak to wszystko ok, praca... dom... praca... dom i mega malo wolnego czasu
 
Atfk najlepsze życzenia dla Twojego smyka, oby wszystko mu się ładnie w życiu układało no i pochwal się jak wypadła imprezka urodzinowa :tak::tak:
Ollka nic mi nie mów bo u nas to każdy rodzic tak narzeka że głowa mała, jest taki bałagan w Mai grupie że szkoda słów i tylko odbębnianie godzin zamiast zajęcia się tak naprawdę naszymi sześciolatkami :crazy::crazy:
My weekend spędziliśmy u teściowej i mam nadzieję, że będę miała teraz spokój na długi czas :baffled::baffled:
 
Oj zimny, zimny, nawet nie wiedziałam że tak bardzo :szok::szok:
Ja mam dzisiaj labę od gotowania bo wczoraj byliśmy u teściowej i "wyprawkę" na jakiś czas dostałam ;-);-)
Poza tym upolowałam w jednym ciuchu fajną kurtkę dla Mai i dzisiaj mają połowę ceny więc zamierzam ją kupić :tak::tak: no chyba że już mnie ktoś uprzedził :szok::szok:
 
hej anaconda !!!no moze kurteczka czeka na ciebie!!!
ja ostatnio Filipowi kupiłam kurtkę zimową NIkE dwustronną praktycznie niezniszczoną i do tego na prawdę fajową i wyłapałam ja na wyprzedaży w lumpku za 9 zl:-D bo akurat najtańszy dzien był a ja przez przypadek tam weszłam:rofl2:
 
Jestem:zawstydzona/y::sorry::zawstydzona/y: cora marnotrawna

Ale ostatnio tak zadko do neta siadam ze ciezko mi sie w jakis watek wdrozyc. Marysia nie lubi jak przy kompie siadam zaraz jek a wieczorem to juz tak padnieta jestem ze nawet nie mam sil czytac. Poczte sprawdze i znikam

U mnie ok Maciej troche chory ale coz taka pora wiec tydzien w przedszkolu tydzien w domu i tak leci

Pozdrawiam wszystkie i jak sie wdroze to poodpisuje
 
No i kurteczkę ktoś kupił więc wróciłam z 4 bluzeczkami H&M :-D:-D:-D
Witam z rana, zimno u nas niemiłosiernie, Maja poszła do przedszkola w zimowej kurtce i rękawiczkach :szok::szok: chyba koniec ciepłych dni na dobre:-:)-(
Zuz-Inka witaj córko marnotrawna :-D:-D o kurcze ja pamiętam jak Ty w ciąży dopiero co byłaś a tu Twoja Marysia ma już 5 m-cy :szok::szok:
 
reklama
dzień dobry!!!:-D
no to ci ktos wykupil...jak śmiał??
no ale cos tam wyszukałaś to pewnie Maja zadowolona!
u nas tez mega zimno!
Kaja co prawda w skórze chodzi jesiennej ale cieply sweter założyla dzisiaj rono no i czapa i szlalik musowo bo ona zmarzluch p mamusi!!
kawusia?
 
Do góry