reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

witam wieczorkiem
anaconda u nas od roku jest taki balagan... masakra...

zakupy... mnie niestet czekaja, musze kilka rzecyz oliwi kupic.
jutro mam wolne... wiec moze bedzie wkoncu okazja...
 
reklama
Witam i ja przy kawusi :-):-)
Ollka ale z Ciebie ranny ptaszek w wolny dzień :-D:-D:-D a tak w ogóle to gdzie Ty teraz pracujesz bo jakoś mi umknęło :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Zuz-Inka już szyby skrobałaś :szok::szok: weź mi nic nie mów :angry::angry:
Ja wczoraj wybrałam się na zakupy do leclerca i mi auto zgasło, całe szczęście że już jak wracałam i niedaleko domu i całe szczęście ze mi jakaś babka pomogła go zapchać na parking bo bym chyba stanęła na środku ulicy i zaczęła krzyczeć :angry::angry: a najgorsze jest to że jak mój J poszedł zobaczyć co mu jest to mu normalnie odpalił i on sam nie wie co jest, a ja się boję teraz gdziekolwiek jechać :-:)-(
No i wreszcie mamuśki się zebrały i idziemy do dyrektorki w sprawie Mai grupy w przedszkolu, żeby przydzielili im jedną panią a nie tak jak teraz same zastępstwa :angry::angry: jest prawie połowa października a oni nie maja jeszcze kupionych książek a pieniądze były zbierane już na początku września, normalnie burdel jak się patrzy :crazy::crazy:
 
ja juz jestem. robie obiad bo do fryzjera chce skoczyc...
a tak to wszystko u nas ok:-D

anaconda ja po dosc dlugiej walce z up mam staz z biurze ochrony mienia w kadrach. ogolnie jestem po skzoleniu handlowym, wiec powinnam meic w handlu ale godizny sa tragiczne... a na opiekunke mnei nie stac...

u nas dzieci sa dzielone miedzy 2 panie ale to i tak srednio wyglada... wychowawca powienen byc w zerowce przez 5 dniz dziecmi
 
Ostatnia edycja:
anaconda to dobrze ze sie zebrałyście!koniecznie musicie wziąć sprawy w swoje ręce!!co oni sobie myślą??
niezłego psikusa zrobiło Ci auto!ehh
olla fajnie ze masz staż!!
ja póki co bezrobotna;-)ale nie narzekam w domku..hihihi póki co jest oki!
 
reklama
Do góry