reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Witam przy porannej kawce :-):-)
Mój mąż dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy :tak::tak: no to ja mam wreszcie luz :-D:-D
A zebranie w przedszkolu mamy w poniedziałek tylko nie wiem czy pójdę bo nie mam z kim Mai zostawić :baffled::baffled:
 
Witam :-):-)
Niestety na zebraniu nie doszliśmy do porozumienia bo dyrektorka się zastawia ze nie ma kasy i nie może przyjąć kolejnego nauczyciela :-:)-( i niby ich pani prowadząca wróci na początku grudnia - tylko że do grudnia to jest jeszcze kupa czasu :cool::cool: i niby panie na zastępstwie profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i prowadzą zajęcia tak jakby to była ich grupa - ale jakoś żadne z rodziców nie uwierzyło pani dyrektor w 100% i wiele osób stwierdziło że gdyby wiedziało że będzie taka sytuacja to by dało dziecko do pierwszej klasy :baffled::baffled:
U nas pogoda popsuła się na dobre od rana pada i jest wiatrzysko a tego nie lubię najbardziej :cool::cool:
 
No to trochę słabo - my podobnie mielismy w zeszlym roku. Pani zaszła w ciążę, najpierw zwolnienie i chciała wrócić po 2-3 tygdoniach (codziennie po 12 byli rozdzielani do różnych grup :/ ) ale lekarz jej zabronił i był problem... w koncu jednak zatrudnili nauczyciela na zastępstwo do końca roku szkolnego i dzieciaki go pokochaly - był żal, że w tym roku pana nie ma :(

Dziewczyny, a moze ktoś był na żółwikuj Samim w kinie? mała strasznie chce iść :nerd:
 
Witam :-):-)
Pogoda się popsuła a razem z nią i nastrój :baffled::baffled:
Nie lubię takiej szarej mokrej jesieni :baffled::baffled:
Na żółwiku Samim była moja koleżanka z synkiem i mówiła że fajny :tak::tak: moja Maja też chciałaby iść ale niedawno w kinie byłyśmy więc trzeba przystopować :tak::tak:
 
reklama
Do góry