reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Witam wszystkie w Nowym Roku!
wybaczcie ze zadko zagladam ale humor nie najlepszy to nie bede Wam truc. zreszta 2 tygodnie mialam M w domu wiec...
Naju no jesli bedziemy glosowac na najgorszy sylwester to wygrywam w przedbiegach. Moj maz zaczal imprezowac rano i wpadl pod stol przy znajomych :baffled::angry::crazy: o 22.00 :szok:
Dalej bawilam sie sama z goscmi, niby bylo sympatycznie ale z M nawet zyczen sobie nie zlozylismy. Niedziele przechorowal z glowa w muszli a o 3.00 w nocy pojechal do pracy. Dzwonil 2 razy ale na razie nie mam ochoty z nim rozmawiac :no::wściekła/y:
Gorzej ze takie odloty zdarzaja sie mu coraz czesciej. Musze chyba zastosowac radykalne srodki bo zwykle przemowienia prosby i grozby nie skutkuja :-(

Zdrowia dla wszystkich chorowitkow, dobrego nastroju i wszystkiego naj!

Pozdrawiam :-)
 
zuzinka <tule>,zimny prysznic by mu sie przydal :tak:,wstrzasnij mezem,bo inaczej do tych chlopow nie dociera i zycze szybkiej poprawy stosunkow !!!,a jak masz potrzebe,to wygadaj sie,jak nie tutaj to na :ninja2:
 
Witam z rana :-):-)
Maja przeszczęśliwa że wreszcie do przedszkola wróciła ale coś wczoraj jeszcze mało dzieci było bo połączyli grupy :crazy::crazy: mam nadzieję, że już dzisiaj będzie "normalnie"
A ja uziemiona w domu bo mają chodzić i wodomierze spisywać :sorry::sorry:
MamaGabisi zdrówka dla córci :tak::tak:
Zuz-Inka wstrząśnij chłopem bo oni jacyś mało kumaci są i od czasu do czasu potrzebny im zimny prysznic :crazy::crazy: a jak ty się w ogóle czujesz, jak dzidzia?
Madlen czasem lepiej zakończyć "głupie" znajomości niż się na nich wciąż rozczarowywać, a prawdziwych przyjaciół to ze świecą szukać - ostatnio coraz więcej egoistów na tym świecie :crazy::crazy:
Naja z Nowym Rokiem wyczerpałaś już limit rozczarowań i teraz będzie już tylko lepiej ;-);-)
Agatulka co u ciebie? Odezwij się
 
witam
zuzinka opamietaj meza, przyda mu sie.
madlen na niektorych ludzi nie warto zwracac uwagi, anaconda ma racje, teraz o prawdziwych przyjacol bardzo trudno.

ja wkoncu oddelegowalam oliwke do przedszkola, bylam u mamy w szpitalu, miala miec zabieg o 12 a jak sie oakzalo poszla jako pierwsza juz chwile po 8.
o 11 jade znow do szpitala. wiec dzis dzienw biegu.
 
witam :-)
moje do szkoly wracaja dopiero jutro i czuje,ze rano bede miala meksyk :tak:,ciezko bedzie wstac,a na dodatek mlody wymyslil sobie,ze wraca do szkoly dopiero wiosna jak bedzie cieplo,bo teraz jest zimno i on nie bedzie do szkoly chodzil,jak jest tak zimno :szok: ja nie wiem skad te moje dzieci maja takie pomysly ??
w ogole mam dzisiaj jakiegos lenia ..nic mi sie nie chce :zawstydzona/y:

anaconda tez to zauwazylam,ze egoistow wiecej w dzisiejszych czasach,ale skad sie oni biora ???:confused:
olka zdrowka dla mamy ;-)
 
reklama
madlen twoj syn ma super pomysl:) choc u nas pogoda piekna i nawet zimno nie ma...

bylam u mamy, slaba jest, pozniej tata pojedzie jeszcze.

dobrze ze poslalam mala do przedszkola, okazalo sie ze na jutro jets na urodiznki zaproszona, jak dobrze ze mam w szafie jeszcze prezentowe zapasy:) inaczej dzis musialabym szukac... a czasu brak.
 
Do góry