reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

witam z ranka na chwilkę...
ehhh
wrrrrrrrrrrr ledwo co Fifi skończył w niedziele brać antybiotyk i od wczoraj znowu temperatura,dzisiaj rano 39,3 :crazy::crazy::crazy: i zaraz zmykam do lekarza!!może potem sie odezwę jak znajdę chwilkę!!
ehhhhhhhhhhhhhhhh ZAŁAMKA:no:
 
reklama
witam z ranka na chwilkę...
ehhh
wrrrrrrrrrrr ledwo co Fifi skończył w niedziele brać antybiotyk i od wczoraj znowu temperatura,dzisiaj rano 39,3 :crazy::crazy::crazy: i zaraz zmykam do lekarza!!może potem sie odezwę jak znajdę chwilkę!!
ehhhhhhhhhhhhhhhh ZAŁAMKA:no:

wspólczuje u nas kończymy antybiotk do końca podam i obyyy juz było oki kataru brak goraczki brak kaszel sporadyczny adksztuśny wiec chyab już oki
ale ciekawe ile pochodzi

Zuze babcia rano zaprowadziła uffff
młody wstał dopiero co i zachciał farbami malowac bo mąż nei schował pudełek i ten ledwo oczka otwozyłi juz zachciało mu sie malować pikaso rośnie heheheh
 
witam i ja z rana, z herbatką, biorę się do prac studentów zaraz. dobrze że wysyłają mi mejlem tak jak chcę, bo szybciej się sprawdza. podejrzane zdanie wrzuca się na google i wyskakuje mi skąd ściągnęli.. oczywiście nie wszyscy, ale mimo, iż zawsze uprzedzam że to robię i tak się trafia sporo osób, które kopiują z netu. albo mnie uważają za głupia, albo.. no, mniejsza z tym.

atfk, kurcze, co za świństwo się trzyma.. napisz co lekarz powiedział.

agatulka, ciesz się i zachowuj obrazki syna, może kiedyś na aukcjach sporo za nie zarobisz:-D

wiecie co, wygrzebałam elementarz. taki stary, jeszcze chyba z czasów podstawówki mojej mamy. gdzie Ala i As i rysunki z głębokiej komuny.. pokazałam wcozraj Maćkowi, w tajemnicy przed rodziną. jako że jest tam czytanka o straży pożarnej, ale już pod koniec, więc dla dzieci potrafiących czytać podpuściłam syna, że przeczyta ją samodzielnie, gdy opanuje tę sztukę. młody strażaków uwielbia, wiec był zachwycony /ciekawe jak długo/ i zabraliśmy się do czytania. jako tajni agenci robimy to cichutko, żeby nikt w domu nie słyszał. bo jak mówiłam to tajemnica. i wiecie co - takie zabawy, pokazanie mu że to coś niezwykłego i ekscytującego odniosły taki skutek, że wcozraj opanowaliśmy i pisane, i drukowane litery A, L, I, S i młody samodzielnie przeczytał pierwsze zdania typu Ala i As:-D najśmieszniejszy jest gdy każe mi wykrzykiwać po udanej próbie głośne 'brawo!!', a kiedy mu mówię, że może wydać tajemnicę szeptem odpowiada 'ale oni /dziadkowie/ będą myśleli że my się tylko tak bawimy w czytanie..' w każdym razie zobaczymy, jak długo taka zabawa będzie go kręcić. muszę pewnie jakieś urozmaicenia wprowadzać, ale na razie nie mam pomysłu. może coś podpowiecie?
 
wróciłam Fifi ma ropny migdał:-:)-:)-( ehhh dostał kolejny antybiotyk i zobaczymy!ehhhh do środy co najmniej musi siedzieć w domu!i znów zaległości w szkole będzie musiał nadrabiać!kurcze obawiam się,ze podziębiliśmy tamta poprzednią angine i są tego skutki:no::no::no:!!
 
Witam .U nas ok.Panowie dopiero dzis naprawiaja dziury po wymianie rur...Mam maly balagan i musze pilnowac Klaudie.

Atfk a nie proponowala ci pediatra usunac migdal? Duzo dzieci ma usuwany i prezestaja sie wtedy tak chorowac .
 
wiesz sama sie zastanawiam nad tym!jak go wykurujemy to zapisze sie z nim do laryngologa i niech go obejrzy!nie dość,ze gardziel łapie dosyć często,to chrapie i kurcze głośno ogląda tv-a podobno przy migdale może tak być:crazy:!no zobaczymy
 
dzien dobry:-)
atfk wspolczuje choroby i kolejnego antybiotyku:-(jeju kiedy wkoncu przyjda mrozy i wymroza dziadostwa:wściekła/y:

Nas tez dzis czeka lekarz....bo corcia bez zmian:wściekła/y:,na szczescie nie goraczkuje wiec i na spacery chodzimy.Warszawa sloneczna po mojej stronie:-D

Naju
ale sprytnie podeszlas synka...super pomysl...a wiesz ze i u nas sa duze zmiany bo Jula zaczela pisac swoje imie,i pare innych wyrazow...dopomina sie zeby ja uczyc...ma komputerki ktore tez duza ucza...i jak przybiega do nas zeby jej przeczytac to spokojnie tlumacze ze sama musi sie nauczyc ...wiec moze stad jej checi i zapal do nauki.:sorry:

co do prezentow to ja jestem bardzo do tylu...pomyslow brak,kaski malo:-(a swieta tuz tuz....Jula sie juz upomina kiedy bedziemy spiewac i sluchac kaled wiec chyba trzeba zaczac wlaczac zeby mogla sobie spiewac sama;-)

dzis mialam koszmary w nocy...wczoraj ogladalam program Jaworowicz i bylo tam o tym jak przez donos sasiada odebrali dziecko 10letnie rodzicom....tylko przez to ze sasiad doniosl ze krzycza,w nocy sprawdzaja czy ma opanowana tabliczke mnozenia-rodzice podobno nic takiego nie robili...sad w jedym momencie w uzasadnieniu wyroku pisze ze rodzice nadopiekunczy a pozniej ze zaniedbuja...itp...biedne dziecko....rodzice...:-(ehhh.....
milego dnia Wam zycze:-)
 
wiesz sama sie zastanawiam nad tym!jak go wykurujemy to zapisze sie z nim do laryngologa i niech go obejrzy!nie dość,ze gardziel łapie dosyć często,to chrapie i kurcze głośno ogląda tv-a podobno przy migdale może tak być:crazy:!no zobaczymy

Dokladnie ,u mie z podworka dwoje dzieci mialo taki zabieg kilka miesiecy temu i od tamtej pory odpukac nic im nie jest:tak:
 
atfk, migdały kiepska sprawa.. choć muszę przyznać, ze nie dowierzam ich usuwaniu. może trzeba, może to uzasadnione, ale czy zawsze - nie wiem. moi rodzice gdy chorowałam non stop na gardło w przedszkolu postawili się, nie pozwolili mi usunąć. choroby przeszły jak ręką odjął gdy poszłam do podstawówki. co to kłopoty z anginą czy gardłem wszyscy zapomnieli. czasem wiec chyba nie warto.. sama nie wiem.

iwonka, jak panowie skończą zajrzyj do nas na dłużej:tak:

Joanna, świetny pomysł z kolędami, chyba poszukam płyty jakiejś, może coś jest w domu. a jak nie gazetę kupię, bo teraz pełno tego. może młody zmieni repertuar, bo śpiewa pieśni typu 'my pierwsza brygada' - dziadek dał mu płytę i nas katuje teraz:-D

z tym pisaniem to u nas też jest tak, że Maciek bardzo chce pisać, wkurza się, gdy coś mu nie wychodzi. tylko z czytaniem było gorzej, choć sam potrafił ostatnio przeczytać co ciekawe bez sylabizowania wyraz taki, jak 'piraci'. najważniejsze, ze wie o co chodzi, słyszy dźwięki, składa sylaby w całość. problem w tym, jak go zachęcić, by zaczął czytać. mam nadzieję jednak, ze się nauczy wkrótce. w sumie to nawet nie wiem, czemu mi na tym zależy, jest mały, ma czas.. może dlatego, ze ja nauczyłam się czytać sama, nawet rodzice do dziś się dziwią kiedy i jakim cudem. a może fajnie po prostu widzieć własne dziecko nad książką:-D w każdym razie bez nacisków, nie zmuszam, opanuje.

ale pomyślcie że japońskie 4latki czytają już swobodnie te swoje robaczki..

Jaworowicz nie widziałam wczoraj, zapomniałam. ale to co się dzieje w Pl woła o pomstę do nieba. człowiek nie zna dnia ani godziny - porządnym ludziom robią takie rzeczy, a patologia jest nie do ruszenia. szok.
 
reklama
Joanna MK jeszcze masz troche czasu
ja już część prezentów pokupowałam-umówiłam się z teściówką ,ze jak coś droższego to kupuję i dzielimy sie na pół- i tak tez zrobiłam!tyle,ze z Fifim mam problem:eek: i jeszcze nic nie kupiłam!Kajka dostanie domek dla kucyków bo o takim marzy:rofl2:-Fifi zapewne coś z ben10 bo to teraz u niego na czasie!
Kajka ma też po świetach 30 grudnia urodzinki i zażyczyła sobie grę"pułapka na myszy"
** GRA RODZINNA PUŁAPKA NA MYSZY HASBRO MB ** (831229951) - Aukcje internetowe Allegro a ze to koło 100 kosztuje w sklepie to złoze sie z obiema babciami i sprawa załatwiona!a Kajka bedzie szczęśliwa!!w tamtym roku też tak zrobiliśmy złożyłam sie z moim rodzeństwem na teletubisia bo chciała i super!
a i wczoraj miałam farta w naszej hurtowni zabawek znalazłam gre
http://www.allegro.pl/item818348948_gra_mucha_w_mojej_zupie_00595_epee_mozliwy_kurie.html
która była w promocji po 19 zł...kupiłam 2 dla chrześniaków!
 
Ostatnia edycja:
Do góry