reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

Witam sie i ja!!
miałam z rana do okulisty skoczyć a tu zonk...na urlopie jest:sorry2:!
pogoda taka raczej dziwna,pochmurno i troche słonka-za ciepło chyba nie jest!
Kajulka sie bawi,a moje chłopaki z racji tego ze mężuś dzis ma wolne pojechali razem na warsztat bo cos nam w autku szwankuje!
wczoraj bylismy na basenie z dzieciaczkami i w drodze powrotnej tak lunał deszcz:baffled:,że ledwie jechaliśmy świata nie było widać:crazy:!
poza tym to wszystko oki!pomalutku leci!!!

Aniu szał ogórków trwa...ja robię korniszonki ale wiesz...takie mikruski!ile sie namęczę przy zrywaniu to juz moje ale ile potem smaku jak sie wyjmuje zima;-);-);-)!
wczoraj zrobiłam partie wedle przepisu zuzkus z ta musztarda...i powiem Ci ze juz bym z chęcią jeden słoik otworzyła bo wyglądaja samkowicie!tylko nie wiem kiedy!

zuzkus też mam nadziej ze sie Wam wszystko ułozy,wrzesień tuż tuz!!najwazniejsze ze nie zostawiłas tego tak i pogadałaś z meżem!!!
 
reklama
Zuzkus mam nadzieję, że wyjdą:tak:ja je po prostu uwielbiam, ale to kwestia smaku
ja planuję wziąść się za Twój przepis na te z musztardą, ale czekam na wenę:sorry2::-D
a po wczorajszym szale porządków nic mi się nie chce:-D
 
to ja tylko pozdrawiam, nadal z wakacji:-D ale pomalutku czas zbierać się do domu.. choć Maciek nie chce absolutnie. trzeba by się na wieś wyprowadzić.. mi lepiej, Maćkowi też, pies szczęśliwy.. muszę o tym pomyśleć.
 
WITAM KOBIETKI!!!
co dobrego???
u mnie w sumie bez zmian!szkraby urzeduja,pogoda kiepska i jakaś w kratkę!!
rozglądam sie w necie w sumie bez celu...spijam kawkę i gotuję zupkę!!
pranie powiesiłam,jest taki wicher ze szybko przeschnie;-)!!

naja takiej to dobrze...jeszcze sie urlopuje:tak:!!z tym wyprowadzeniem się na wieś...to polecam:-D sama od niemal 8 latek mieszkam na wiosce i chwalę sobie to niesamowicie-za nic w świecie nie wróciłabym do wielkiego i wstrętnego mieściska :sorry2: z którego tu przyszłam czyt.Łódź!!!
zuzkus powiedz mi kochana kiedy mogę spróbować tych ogóreczków które włożyłam w poniedziałek wedle Twojego przepisu!!
aniu ja wczoraj tez szalałam z porządkami...w ubrankach szkrabów!!ehhh jeszcze małe poprawki i bedzie gicio!!
muminka pewnie na walizkach!!!
agatulka jak tam u Ciebie???

pozdrawiam:-)
 
Zagladam:-)
Aniu ogorki po meksykansku pycha, bo juz probowalam. Napisz mi prosze przepis na kruszonke do ciasta drozdzowego bo uwielbiam a nie umiem robic.
Atfk juz mozesz sprobowac :tak:
Naju odpocznij i wykorzystaj urlopowanie do ostatniej chwili

Pozdrawiam!
 
hej dziewczyny
sezon ogorkowy u was w pelni,ja dostalam od mamy kilka sloikow kiszonych i korniszonych,dla nas dwie wystarczy,tym bardziej,ze mlada za bardzo nie jada,
ale te wasze z musztarda kusza czy po meksykansku
wiec usniecham sie o przepisik :)
bym zrobila po weekandziku w bieszczadach
 
dziendobry mamuski
ja tez bym cos popichcila ale jakos natchnienia brak....
moze w weekend jakies ogoreczki....
a tak to u nas oktylko ta pogoda moglaby sie jeszcze troche utrzymac....
 
reklama
Do góry