reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

hej,witam dziewczyny
a ja czekam kiedy mloda zje,napila sie troche kakao,a mleko z kulkami stoi,zjadla moze kilka pojedynczych kulek
byliscie na Shreku 3D z dzieciakami????
 
reklama
My na shreka wybieramy sie w przyszly poniedzialek a w tym tygodniu na " jak wytresowac smoka" - ogladalyscie ten film juz:sorry2::confused: w piatek bylysmy na "disco robaczki"...:-) a tak wogole to dzien dobry:-):tak::-)

Mozi mnie szlak łapał w zeszlym tygodniu bo Jula wogole jesc nie chciala...najpierw sie dopominala ze glodna i chce kulki itp a pozniej wylewalam kulki do smieci:wściekła/y:dzis na szczescie ladnie sniadanko zjedzone:-)
 
moje maja swoje dni Tatka niejadka w kratkę raz tak raz tak

my jak wytresować smoka w domu oglądaliśmy

ja gonie po domu tradycyjnie i sprzątam na 12 30 mam agencje do ogladania wrrr
 
a ja w koncu zjadlam mleko z platkami,moja parowke
ostatnio z niej tez niejadek okropny,u kuzynko malo co jadla,choc bylam zdziwiona jak zjadla kielbaske z grilla

mojej sie odwidzial shrek na razie,wiec nie idziemy, kumpela wraca w czw,wiec zapytam czy mogli zbyc bilety do multi na shera bo ma jej maz za free z pracy i zawsze cos zostaje,zawsze to 45 zl w kieszeni
mi oli kolezanki mama z przedszkola mowila,ze disco robaki im sie nie podobaly,ale to od gustu zalezy,kazdy ma inny
 
witam sie i ja poniedziałkowo!!!
wczoraj rozjechała sie moja rodzinka do swoich domków i zastała jakas dziwna pustka i cisza:sorry2:,dzieciaczki płakały jak bobry za sobą ehhh teraz czeka nas powrót do rzeczywistości!trzeba zaczac troszkę wcześniej dzieciaczki kłaść co by z porannym wstawaniem nie było problemów potem...bo szkoła tuż tuż!!no i zaczynam sie zastanawiać jak Kajka przyjmie tą odmianę...bowiem też rozpoczyna swoja edukacje w zerówce jako pięciolatek;-)!!!

a tak poza tym to mnie stresowy tydzień sie szykuje bo być może w piątek bedę miała juz wyniki...:szok: boje sie jak diabli na samą myśl!

a tak poza tym to wszystko spoko,od rana walczyłam z ogórkami,troche chałupkę ogarnęłam bo po południu na basen jedziemy!
pozdrawiam i miłego dzionka życzę!!
 
hej,a my po plac zabaw pewnie za niedlugo wyjdziemy,a wlasnie skonczylam segregowanie fotek po foldery i zostawienie te najlepszych,ale sie tym zmeczylam,wywalilam ponad 500 z zdjec z okresu roku,bo na cyfrowce sie szybko robi,jeszcze jak mloda dorwie aparat to kazda rzecz w domu jest fotografowana,a jeszcze mi sie foldery moje i kolezanki ze wspolnych wyjazdow pokrywaly
 
Witam i ja jak zwykle wieczorem. dzis plan dnia wykonalam w 100% i mam teraz czas na relaks. Maciej ma zapalenie spojowek ale ewidentnie alergiczne bo do tego lejacy katar i wysypke...ehhh.
Do kina chodzimy rzadko i wlasciwiwe tylko jak jestesmy u rodzicow bo u nas kina nie ma :no:

Zagladne jeszcze na @ i troche wam posmece;-)

Pozdrawiam wszystkie!
 
reklama
Zuzkus u nas też kina nie ma, ale na filmy nie jeżdzimy nigdzie, bo Młody nie wytrzymałby ponad godziny siedzenia w miejscu:sorry2:jedyny film, który go wciąga to alwin i wiewiórki, tak to krótkie bajki typu tom i jerry, bob budowniczy itp.
Mozi co do fotek:-Dja planuję w końcu jakieś wywołać, bo mam 3 płyty zgrane ale jakoś ciężko do fotografa zanieść:-p:-D
ATFK wyniki na pewno będą pozytywne:tak:a Kajka mądra dziewczynka i na pewno sobie poradzi w edukacyjnej:tak:a ogórków możesz trochę podesłać, zwłaszcza jeśli w occie:-p:-D
 
Do góry