reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

a u mnie upalnie gorąco i duszno, daj trochę deszczu:sorry::-D
my w zeszłym roku zoo wrocławskie zaliczyliśmy u nas tutaj też jest małe zoo, więc codziennie przy okazji placu zabaw jesteśmy
chciałam wkleić fotki ale bb nie chce spróbuję później
 
reklama
My po imprezce goscie sie rozjechali. Bylo super Filip zadowolony:) Jeden prezezent sie ieudal bo chrzesni mysleli ze Filip da se rade z Vtech Komputer,Laptop Slim Pad (1171008654) - Aukcje internetowe Allegro Cos takiego. Ale on jest od 7 lat i tam jest dodawanie morzenie qwizy biologiczny czy matematyczny wstawianie na czas brakujacych liter do slowa itd wiec nic dla niego bo on dopiero tylko od 0 do 9 rozroznia i literki swojegoimienia. Do szkoly idzie za rok wiec morze za dwa bedzie to cos dla niego. Teraz musimy wymienic ale na jaki? Macie jakies pomysly i cos sprawdzonego?
 
Witajcie,
Dzięki Dziewczyny za rady,co do rowerka.Kupimy 16-tkę.Nawet Domiś przymierzał się dzisiaj do jednego w sklepie i będzie akurat :tak:
Złapał nas jakiś gardłowy wirus i z chłopakami byłam wczoraj u lekarza.Na szczęście maluszek czysto,a Dominikowi daję syropek i tantum verde,miejmy nadzieję,że pomoże.

Muminka jak ładnie widać córcię na usg :) Super.
A humorki starszego różnie.Są dni,że jest ok,a czasami to mam ochotę wyjść z siebie i powstrzymuję się,żeby nie wybuchnąć.Ale trzeba przeżyć,tak to już z dziećmi jest :)
 
Ostatnia edycja:
Zagladam ale widze ze straszne puchy :szok:
Ja wczoraj pojechalam do mamy na imieniny i dopiero dzis wrocilam bo burza mnie zatrzymalo i to musialam wracac okrezna droga bo most zerwalo.

Jeszcze troche na @

Pozdrawiam!
 
Olka masz racje.Zostawimy ,choc wolalabym wymienic. No i dzis sie okazalo ze chrzesna niemogla znalesc rachunku wiec z wymiany nici. Powiedziala ze na Boze Narodzenie dostnie inny :) Problem w tym ze mlody chce w niego grac ale szybko sie denerwuje ze sobie nieradzi wiec go schowalam a on co chwila sie pyta gdzie jego prezent. Oj pokarze mu znowu i powiem ze po nastepnych urodzinach sie pobawi. No ale szkoda ze niektorzy czasem sie niezapytaja co dziecko che byloby latwiej dla rodzica i dziecka :)
Ewelinka super ze rowerek juz niedlugo bedzie i ze jedak zdecydowaliscie sie na 16. Syncio napewno niemorze sie doczekac :)))
Zuskuas no tak pustki... Lece na @ zobaczyc co naskrobalas :)
 
ja sie witam juz z pracy.
Ewelinka dobrze ze 16 zamowiliscie, posluzy jakis czas.
Muminka laptop sie jeszcze przyda,a mlodemu daj czas, powoli powoli i zacznie cos na nim robic.
u mnie tez tak bylo, Oliwka dostala go jakos w zime. i cos tam przy nim czasem siedzi,a tak to laptop czeka na lepsze czasy
 
witam się i ja kolejny raz obudzona przez sąsiada z góry który remont od siódmej robi:sorry:u nas dziś od rana brzydko na dworze, a my koniecznie wyjść musimy ech oby nie padało
co do laptopa to mój ma już jakiś hmm rok, do tej pory służył mu raczej jako kolejna zabawka, a od jakiegoś czasu widzę, że literki zaczyna ćwiczyć, robi proste zadania matematyczne typu liczenie ile jest przedmiotów:tak:
no i zaczyna się grami interesować:-D;-)
 
Anna to morze akurat Filip za 6 msc zacznie urzywac nowej zabawki:) U nas tez pogoda taka jakas do niczego no ale 3 godz na podworku bylismy. Korcze dzis to juz tylko odpoczywac bede bo mnie kuje jak cholera w dole brzucha! A i tak chce mi sie spac to walne sie zaraz na materac bo luzko tez juz rozkrecone...
 
reklama
Dzien dobry
ja juz po 7wpracy bylam, dzis koncze wczesniej bo z oliwia do dentysty ide.

Wogole to mialo nas juz nei byc a plany sie posytaply bo r chory jest...
Teraz zastanawiam sie nad czyms ciekawym dla oliwi na weekend...
 
Do góry