reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Aniu, no jasne, że pamiętamy:tak::-D fajnie że znów jesteś:tak:

Mozi, ale masz fantastycznie z tym własnym kątem! pisz kiedy tlyko możesz jak jest, jak się małej podoba i w ogóle wszystko!

Muminka, kurcze, ale się namęczysz z tym rzyganiem.. niechże ci coś poradzą sensownego, bo ileż można:sorry: współczuję ogromnie.

Joanna, ospa w zaniku. kilkanaście krost, już ledwo je widać, i tyle. nie wiedziałam, że i ty czekasz na jakieś badania. i też dylematy gdzie robić, jak długo czekać, ile płacić. co za kraj:wściekła/y:

agatulka, ty się kuruj, a nie o porządkach myślisz;-) mąż da radę, albo wszystko poczeka. a ty się wylecz porządnie:tak:

anaconda, fajnie że Mai lepiej, a teściowej to cóż, nie rozumiem. czy podejrzewa ze sama rujnowałaś ten zabytek?!

u nas dziś odwilż, od razu lepszy humor. choć podobno straszą, ze znów ma śnieg padać.. w każdym razie z dachu tak nam śnieg leci że chwilami ma się wrażenie że dom się wali. ptaki nagle się ujawniły, śpiewają ja wściekłe, niech się ta zima kończy! zaczęłam dziś myśleć o wakacjach. nie wiem za co, ale myśleć mogę. ma któraś ochotę na wspólny wyjazd?
 
dzięki Najuś:-)
u mnie też odwilż niestety...choć jeszcze śniegu mnóóóóóóóóóstwo leży:no:

Mozi gratki własnego mieszkanka,ech ja muszę jeszcze dwa miesiące poczekać:sorry:
 
hey,
u mnie nawal wrażeń. Rodzice M. są pomocni przy dzieciach, więc ja łapię oddech :tak: Poza tym malo czasu na BB, ponieważ zaczęlismy przygotowania do wyjazdu :tak:. Buziam Was mocno, myslę b. często ;**********
 
hej kobietki!!!
witam z rana!
moja wczorajsza wizyta okazała się klapą totalną:crazy::crazy::crazy:!!ehhh pani "kardiolog" jak sie nazywa nie zrobiła mi usg serca bo...nie ma takiego sprzętu,ma jedynie zwykłe usg:no:!zrobiła mi ekg,zmierzyła ciśnienie,osłuchała i stwierdziła,że nic niepokojącego nie widzi,powiedziała ze nie ma sensu żebym brała te leki które wypisał mi mój lekarz...ale jak jej pokazałam moje ekg z poniedziałku to zdębiała,gambę otworzyła i chyba jej klina zabiłam bo zmieniła zdanie i powiedziała żebym trochę te leki jednak pobrała hehhh no i taki z niej fachowiec!!w razie ponownego ataku mam jechać na pogotowie i zrobić ekg!zaśmiałam:-D:-D:-D się w duchu i wyszłam płacąc 70 zł!
wstrzymam się parę dni .jak nadal będzie mi dokuczało to poszukam konkretniej!!a w sobotę jadę do szkoły to poradzę się moich doktorków;-)!!

ale sie rozpisałam!!
jest jakaś mamusia chętna na kawkę??
 
dzien dobry:-)

Ania witaj po przerwie:-):tak::-)pewnie ze pamietamy;-)

Slyszeliscie o tej zasztyletowanej 15 latce:confused:non stop w TV jak nie o tym policjancie zasztyletowanym przez dwoch debili to o niej...co sie dzieje..skad sie biora tacy zwyrodnialcy...strach na ulice wychdzic:-(najgorsze ze to mlodzi ludzie robia:sorry2:nasuwaja mi sie pytania jak wychowywac,jak chronic nasze dzieci....ehhh:-(

no nic uciekam czytac:-)

Milego dnia:-)
 
atfk, to już nie wiadomo śmiać się czy płakać! ale konował!! albo konowalica? i za coś takiego 70zł chciała, ale babsko:wściekła/y: mam nadzieję, że trafisz na dobrego lekarza, bo na takich szkoda czasu i zdrowia.

Joanna, ja tam z tych szczęśliwych co nie oglądają tv, poza programami w rodzaju national geografic, history i tvn style;-) wiadomości traktuję selektywnie, słucham tylko tego, co mi do pracy potrzebne. odcinam się od tego paskudnego świata. mam świadomość, że jest zły, ale nie mam chęci o tym słuchać. co nie znaczy że spycham temat. po prostu nie chcę sobie dokładać. za to problem wychowania bardzo mnie dręczy. bo też nie wiem, co robić. bo co z tego, że ja dobrze wychowam syna, jak trafi na 'kolegów' idiotów. boję się i tyle. bo świat dookoła jest bardzo okrutny, a nas jeszcze jak na złość karmią obrazkami z reklam, gdzie wszyscy są szczęśliwi i bezpieczni. obłęd jakiś. wieczorami często opowiadam Maćkowi jak było w moim dzieciństwie i czasem wydaje mi się, że mówię o innym, nierealnym życiu.

a w ogóle to witam z kawką i słodyczami;-)
 
ja jestem tylko na allegro buszuję jednym okiem:-D!!

NAJA no dokładnie załamka:eek:!!!

zjadłam własnie śniadanko i leniu****ę!
 
atfk, ja wczoraj na allegro książek szukałam. znów stówka w plecy, bo znalazłam co mi potrzebne. a niestety kupić trzeba, skoro w bibliotekach nie ma. ale chętnie poszukałabym czegoś dla siebie - chcę wiosny i chce mi się kolorowo wyglądać:-D też tak macie? na razie wyciągnęłam długie spódnice w stosunkowo jasnych kolorach, barwny szalik i image a`la francuska bohema też mi nastrój poprawiają, ale niechże już ta wiosna przyjdzie!! i myślę o tym żeby włosy przefarbować. coś czuję, że z powrotu do natury znów nic nie wyjdzie;-)

a teraz lecę do biblioteki i uzupełnić zapasy płynów do czyszczenia wszystkiego, bo jak na złość hurtem się pokończyły. a trzeba by łazienkę umyć. od wczoraj sprzątam, wywalam co się da, torba ciuchów na przemiał, papierów druga, a dziś dalej będę wyrzucać. całą sobą chcę zmian:-D a najważniejsze, ze udało mi się wywalić kilka pamiątek z przeszłości.
 
reklama
Do góry