reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dlaczego tak jest...

reklama
Hej mamuśki ja neistety tez zostałam zarazona
we wtorek w pracy byłam juz z gorączką i czułam ze zaraz zemdleje ale jakos przeżyłam
dziś pojechałam tylko zawięśc męża L4 i cały dzien w łózeczku leże ledwo żyje
maluchy juz zdrowieją

wybaczcie ale głowa peka i nei dam rady dzis nic pisać pozdrawiam was nadrobie jak ból głowy odejdzie
 
zuzkus mdlosci jednak nieodeszly....:wściekła/y: To tylko chwilowe bylo. Ponad dwie godziny bez mdlosci.
Jutro ide do lekaza by dowiedziec sie ze to napewno okey ze d ponad tygodnia ciagle zygam i mam mdlosci. Juz nawet w nocy budze sie na zyganie!!!!!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
anaconda27 zdrowka dla kroszynki zycze wiem po Filipie ze zapalenie ucha to cos strasznego dla dziecka!
agatulka25 sciskam Cie ogromnie by moze od naplywu uczuc przeszlo ci troche:-) Biedactwo:-(
kirja witam ogromnie! Napisz cos o sobie i dzieciaczkach! Poznamy Cie troszke lepiej!
iwonka2006 Jedyne ciasto ktorego nieznosze! Karpatka! A jeszcze teraz jak sie patrze na kupe tego kremu to znow mnie bierze... :-):-) He he szczerosc?
Oj nierozpisuje sie za mocno. Bo niemam sil. Filip przed chwila wpadl do pokoju i mowi." mamo slyszalas jak kupe glosno robilem? Super no nie i to sama woda!!! Chcesz zobaczyc?" Oczywiscie niechcialam... Prosze z czego dziecko potrafi sie cieszyc :eek: No tak okazalo sie ze jednak ma grype zoladkowa ale dzis juz mu lepiej. Syropek ochydny i nieche za bardzo pic ale sposob jest taki ze moze Cola se popic i oczywiscie szczesliwy jak nic wypija ochydny syropek :tak:
 
hej bebaby, postaram się być na bieżąco:tak: najbliższy wyjazd w następnym tygodniu się szykuje, ale to na parę godzin, więc może nie wypadnę z rytmu:-D przede wszystkim witam nową mamę, mam nadzieję, że u nas zagościsz na dobre:tak: wszystkim chorym zdrowia życzę, w ilościach ogromnych:tak:

co do karpatki staję po stronie tych, co za nią nie przepadają:-D z reguły wolę suche ciasta, bez kremów. chyba, że robione w domu. u nas robi się takie ostre w smaku kremy, z dodatkami alkoholowymi - likierów, rumu, albo choć zakwaszone sokami. po prostu jestem fanką słodyczy to.. niesłodkich;-) jak czekolada to gorzka, mleczna mi nie smakuje. jak krem - też z minimalną ilością cukru. kawy, herbaty nie słodzę, bo mi smak tracą. cóż, wybredna jestem pod tym względem:-D

nawiasem mówiąc witam znad kubka z kawą;-)
 
Witam!!pustawo ostatnio!!choróbska wstrętne!!dużo zdrówka dla dzieciaczków!!

Hejka!

Atfk uj a co to ze zdrowiem Ci sie stalo?:-(
:-)
od 2 tyg boli mnie serducho:-:)-:)-(!miałam jakiś dziwny "atak kolki" w sercu i teraz cały czas mnie tak dziwnie ćmi i ściska ehhh i czuję jakiś dziwny ciężar po lewej stronie:eek::eek:!zrobiłam ekg -wyszło średnie,dostałam leki aby to serducho"wyciszyć" i czekam na efekty ale póki co jest bez zmian!!zaraz będę dzwoniła umawiać sie na echo serca!:-:)-:)-( i mam doła z tego powodu,nerwowa jestem i w ogóle lipa!
wybaczcie
 
Wpadam zagladnac co u Was!

Atfk to niech cie porzadnie zdiagnozuja:tak: Moj tez sercowo cisnieniowiec, caly czas na lekach...ale to u nich rodzinne:confused2:

Naju a ja uwielbiam slodycze w kazdej postaci...oprocz czekolady:eek:

Pozdrawiam!:-)
 
reklama
ehhh zadzwoniłam i dostałam termin na 4 maja:crazy::crazy::crazy:
znalazłam kardiologa i dzisiaj po południu pojadę prywatnie na to badanie bo do maja to ja nerwicy sie dodatkowo nabawię:-(!!mam nadzieję że to jakieś inne podłoże!
 
Do góry