reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dlaczego tak jest...

atfk, jak się słyszy o takich terminach badań to człowieka trafia:wściekła/y: normalnie obłęd! ostatnio jeden facet się śmiał, bo dostał termin bardzo pilnego badania już na 2012 rok. rewelacja. jak możesz zrób to prywatnie niestety, będziesz spokojniejsza. a swoja drogą ciekawe, co by było, gdyby tak ludzie zaczynali skarżyć takie terminy badań. pewnie jakieś unijne przepisy by się znalazły?

ciekawe co ci powiedzą. może to wynik jakiejś grypy niewyleżanej? mój kuzyn 20letni wylądował na serducho niestety w szpitalu, bo zbagatelizował grypę, a potem takie właśnie objawy. ale ty jak widać dbasz o siebie, wszystko będzie dobrze!! nie zamartwiaj się na zapas, bo na pewno to nic takiego:tak:

zuzkus, a ja bez czekolady nie mogę żyć:-D to u mnie zakończenie każdego posiłku, inaczej chodzę rozdrażniona i szukam czegoś z czekoladą. nałogowiec czekoladowy:cool2:

słuchajcie, od paru dni zapominam zapytać - co u anineczki? wie któraś?
 
reklama
wiesz naja ja tez sie zastanawiałam nad powikłaniem po grypie:crazy: bo w grudniu przechodziłam bardzo ciężką grypę która zwaliła mnie z nóg ehhh cholera wiecznie coś!!
 
niewykluczone, że to właśnie to paskudztwo. przebadasz się, dadzą ci jakieś lekarstwa i będzie dobrze, zobaczysz!

u nas cud - Maciek odłożył 4 samochody do wyniesienia na strych, którymi się nie bawi:sorry:
 
no zobaczymy!

ja moim też co trochę muszę rewizje w gratach robić bo szok ile tego wszystkiego!
ehh
muszę pranko powiesić i obiadek podszykować więc zmykam1
odezwę sie jutro!
 
na pewno będzie w porządku:tak:

no u nas śmieci wala się co niemiara, ale wyrzucić - niemożliwe. na szczęście odpadną te samochody, są duże, a młody się nimi nie bawi. jeśli będzie jakaś wiosna w tym roku wyniosę mu do ogrodu i może tam je doceni;-)

na razie zapał do porządków mu minął. a ja zbieram się na zakupy, bo od przyjazdu do Pl jeszcze nie miałam okazji:sorry: trzeba uzupełnić zapasy serka, danonków, płatków.. eh. kasa, kasa, kasa.
 
Witam i ja:-):-):-)
Ja oknem piękne słońce ale jakiś debil obudził mnie o godz.6 bo ośnieżał chodniki i walił łopatą w ten śnieg że aż od kostki brukowej głos odchodził:crazy::crazy::crazy:
Wczoraj teściowa dzwoniła że jej się stodoła zawaliła, ale co się dziwić o tej stodole 2 lata już słyszę ze trzeba rozebrać bo ledwo stoi więc jak się czeka na cud to nie ma przeproś, tylko po co do mnie potem z pretensjami, przecież to nie moje:cool::cool::cool:
Maja na ucho już nie narzeka czyli antybiotyk dobrze dobrany, oby całkiem jej się to zapalenie wyleczyło i więcej nie wracało.
Agatulka dla was zdrówka bo czytałam że już wszyscy chorzy:-:)-(
Muminka ja do końca 14 tyg miałam wymioty, ale mnie to tylko rano męczyło, reszta dnia była w porządku:tak::tak:
Atfk a może ty masz nerwicę serca?:sorry::sorry:
Naja mnie też zakupy czekają, a wcale mi się wychodzić z domu nie chce:no::no:
 
Hejka z zaa 7 potów wynózyłam sie z pod kołdry

dzis dużo lepeij dzieci tez wracaja do zdrówka już brykaja do piątku antybiotyk podawać i na kontrole

mało pamiętam

Atfk ja tez często mam takei skurcze ale ostatnei ktg wyszło dobrze chyba ze powinnam je robić jak mam te skurcze

Anaconda uuuu kochana teściowa trza było pogonic ją przecież ty nie pojedziesz teraz jej stodoły stawiać hehehheheh
zdrówka dla Mai

Naja ja dzis etz porządki robie bo mązma dzis meble oszlifować ręcznei a kurzys ie wiec wsioo pochowam i będzie działał
 
hej:-)

ja tez bez slodyczy zyc bym nie mogla:tak:ale czasem mam tygodnie ze nie jem ale jak juz zaczne to konca nie widac:zawstydzona/y::-p

Naju Ania pisala na wrzesniu....ale dlaczego tutaj nie zaglada..hmm..niewiem...spytam sie i tyle:sorry:jak tam Macka ospa:confused:

atfk z tymi terminami to szlak trafia...:angry:bylismy u ortopedy z melzem i panie czekajace w kolejce srednia wieku ok 70 opowiadaly sobie historie jedna byla o tym jak kolezanka czekala na wizyte tak dlugo i dzien przed wizyta umarla:szok:sie nie doczekala..ehhh....a prywatnie to tez trzeba wiedziec do kogo isc zeby pomogl...ja mam miec badanie z terminem na 24 maja..i zyje w nerwach a ze musi byc wykonane w tym jednym miejscu tak wiec prywatnie pojde ale tylko dla siebie.albo bede sie bardziej martwic albo spokojnie bede czekala na te majowe :-(
 
Jesli chodzi slodycze to je uwielbiam :-p Niestety. Ale to musi byc cos fajnego . Jak Naja nielubie mleczej bo mi jest za nudna.
atfk jakies 7 lat temu tez mialam cos takiego. Okazalo sie to nerwica seca czy cos takiego. Ale to nic zlwgo. Leki bralam przez 3 msc i bylo po wszystim. Poprostu za duzo stresu wtedy mialam i nieporafilam go wyladowac no i mialam. Idz na badania prywatnie bo naprwade jak tak dlugo musisz czekac to szlag czlowieka trafi. A poki co chwilka ciszy . Poluz sie i zrelaksoj. Oczywiscie w miare mozliwosci!
anaconda27 trzeba bylo walnac go kula sniego by sie uciszyl :-) Ja raz faceta opieprzylam bo mi Filipa obudzil bo za dnia zachcialo mu sie krzaki podcinac i to nozem elektrycznym ktory wcale cichszy od pily motorowej niejest!
Oj spadam juz bo mi znou niedobrze. Nowe leki dostalam ale okazalo sie ze niema juz w produkcji tych co mi przepisali wiec czekam na tel od gin by mi inna nazwe leku podala co moge brac. Jak mi za trzy dni nieprzejdzie o chca mnie do szpitala wyslac na kilka dni by mi w kroplowce cos podawali i takie tam bo zbyt czeste wymioty moga zaszkodzic dziecku. Ach....
 
reklama
czesc
ja z doskoku,przyszlam popakowac takie drobiazgi
na nowym mieszkaniu fajnie:-D

moze jak skoncze pakowanie,bedzie chwila aby wejsc,buziaczki ide bo Oi mnie jeszcze wola
 
Ostatnia edycja:
Do góry