reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

reklama
O MATKO!!!!!
Przecież te melodyjki to do budzika się raczej nadają. Padłam ze śmiechu jak je usłyszałam. Widzisz Ataata, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :-)
 
Hmm zielone powiadasz....:evil::evil::evil:
A niebieskie, ale ciemniejsze??? A można iwedzieć jaka cena tejże pszesłodkiej lampki??
Kurcza, prosze mnie tu nie namawiac na takie rzeczy;-):-D;-)bo myślałam nad taką...

I nad tym...
19281_PE104510_S3.jpg
 
Tylko taki niebieski. a zielony taki trawiasty jest. Cena jakoś 80 zł.
Powiem Ci, że jest mnóstwo fajnych lampeczek i kinkietów. Gwiazdka fajna. No i w pasującym Ci kolorku ;-)
 
Ewcia pokoj gotowy i lozeczko rozlozone tylko dzidzi brak ;-) Ale pokoik wyglada slodko i te male rzeczy na wieszaczkach :-)
 
Belka no brak kruszynki.
Szafy nie rozłożyliśmy, więc prowizoryczna garderoba ze stojaka na wanienkę powstała ;-) stąd te ubranka tak na wierzchu wiszą.

Ataata a ten liść to też lampka? A nie baldachim? Chyba w ikea widziałam takie coś.
 
reklama
Do góry