reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dla dzidziusia

Stefanka, wielkie dzięki za linka :-)
Pewnie skorzystam, bo po co znowu tułać się po sklepach jak mogą mi to do domu dostarczyć i w ulepszonej wersji ;-)
A co do tych przesyłek to załamka istna, DPD wysyła tylko do firm, w TNT wysłanie paczki ok. 30kg kosztuje 600zł, a w Pocztexie za paczkę 20kg jakieś 260zł, ale słyszałam, że z tym Pocztexem niezłe jaja są i nie zawsze paczki dochodzą :-(
Mamuśka naszykowała mi paczkę i też mam dylemat w jaki sposób ją wysłać...
 
reklama
Co do paczek to ja wam powiem ,ze moja ciocia wysyla do Anglii paczki i zwykle wlasnie autokarem, placi kierowcy nie wiem ile ale nie za duzo i ktos odbiera to w na miejscu.Wyslala kiedys paczke poczta i niestety po kilku miesiacach wrocila do niej po uprzednich rekalamacjach.Co najgorsze ,ze byly tam wedliny, kielbasy itp.:sorry::crazy:
 
Kacha_wawa, spróbuj jeszcze z DHL. Korzystałam z ich usług i byłam mile zaskoczona ceną. W prawdzie wysyłka była tylko na terenie Polski, ale moze międzynarodowe usługi tez maja konkurencyjne. Kupowałam wózek na Allegro z innymi gadżetami (w sumie do30 kg). TNT wyceniło przesyłkę na 400 zł (chyba stosują ceny zaporowe dla klientów indywidualnych, żeby z takimi nie mieć do czynienia), Pocztex też wychodził około 200 zł. Tak jak piszesz: DPD i Siódemka współpracuje tylko z firmami.
A w DHL nie było problemu i przesyłka kosztowała niecałe 70 zł :tak:
Nie wiem, czy usługa przesyłki międzynarodowej nie nazywa się u nich DHL EXPRESS WORLDWIDE

http://www.dhl.com.pl/publish/pl/pl/services/exp_services.high.html

Ale myślę, że z opcją wysyłki autokarem można też spróbować.
 
Co do paczki i wysylki to chodzilo o mnie i moja paczke :-)
A moja mama sie dowiadywala i prawdopodobnie wyslemy przez DPD. Za paczke do 30 kilo trzeba dac 30euro+VAT a wiec nie duzo :tak:
TNT i DHL sprawdzalam obie sa najdrozsze bo chca okolo 600 zlotych.
Kasiu u mnie jest mozliwosc przesylki DPD poniewaz moge podac firmy gdzie pracuje:tak: mam dobre uklady z szefami ;-):-D Juz rok temu podawalam tak sofe,bo tez mam z polski :-)
 
No to masz Beleczka fajnie :-) Ja właśnie chciałam przez DPD, no ale mi z tą firmą wyskoczyli :( Chyba jednak pozostaniemy przy tym Pocztexie, wysyłka autokarowa byłaby przeprawą dla nas i dla mojej Mamy... Do nas autobusy z Polski dojeżdżają do Dublina,więc musielibyśmy bujać się 200 kilometrów autobusem na co kompletnie nie mam ochoty :( Moja Mama, żeby nadać paczkę u kierowcy też musiałaby się z nią bujać autobusem do Warszawy, bo Tatuś ostatnio ciągle pracuje, a brat po operacji nogi cały czas jest unieruchomiony. Ubezpieczymy paczkę i zobaczymy kiedy do nas dotrze...
Swoją drogą to jest chore, że w XXI wieku trzeba takie kombinacje robić, żeby wysłać paczkę ;-) Trochę nie rozumiem tej polityki DPD, że współpracują tylko z firmami, przecież firmy mogą zalegać z płatnościami za paczki, bo mają odroczone terminy płatności, a klient indywidualny płaci od ręki... No cóż, koniec tego narzekania, bo pomyślicie, że stary zgryźliwy tetryk jestem ;-)
 
Śliczne te wasze łóżeczka Graco... naprawde śliczne:tak:

A ja wam sie tez pochwale co kupiłam... tzn nie ja tylko tatuś maluszka;-)
http://www.fisher-price.com/uk/babygear/product.asp?id=34861&sku=H5992&c=bgb

Ale najlepsze jest to że chciałam kupić inny, takji co dzidziuś kopiąc nóżkami sam sobie uruchamia różne melodyjki, ale niestety przegrałam licytacje, cena poszła za bardzo do góry... no i mi sie smutno zrobiło że sie nie udało, po czym zanalzałam na stronce Fisher Price jaką miał melodyjke ten leżaczek i myślałam że padne normalnie:-D
Zobaczcie same, można sobie włączyc "Demo"... no przecież to chyba ja bym nerwicy dostała jak by mi to tak grało:-D Porażka totalna, zamiast usypiac dziecko, to bym je wkurzała i siebie przy okazji
http://www.fisher-price.com/uk/babygear/product.asp?id=25397&sku=B8865&c=bgb
 
Ataata no to tata maluszka wkoncu poczul obowiazek zakupow :tak:
Milo jest uslyszec ze wkoncu poczul sie tatusiem :-);-)
A lezaczek jest naprawde slodki :tak: udany wybor :tak:
 
reklama
Do góry