reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

reklama
Powróciłam, mam nadzieję, że na dłużej :D
Od wczoraj znowu jestem na dietce. Po wejściu na III faze z wagą prawie 52 kg szybko z niej zrezygnowałam z powodu choroby.. nie da się ukryć, trochę sie naopychałam, ale później zaczęłam się już tak źle czuć, że do dziś biorę tabletki antywymiotne ;p a to ukróciło moje hmm pozwalanie sobie:)
Tak więc na dukanka wróciłam wczoraj, póki co uderzeniówka, myślę 5 dniowa.. albo 3, zobaczymy zresztą jak waga będzie lecieć.
DO tego kupuję końcem miesiąca taki bajer do ćwiczeń na nogi :)
A6w i reszty ćwiczeń póki co nie robie, zbyt kiepsko się jeszcze czuję. Mam nadzieję, że tym razem dietkę skończę jak należy :)
 
WITAM I JA..

LILITH- noooooooo jesteś w końcu-tęsknilam:))

Ja dziś na obiadek bigos i ziemniaczki z koperkiem,teraz popijam kawe
na 18.00 jedziemy do znajomych a weekend mamy wyjazdowy wiec bede dopiero w poniedzialek...na week.termin @ wiec Wasze &&&&&&&&&&& mile widziane-może jeszcze nie wszystko stracone bo waga mi zjechala w dól a przed @ zatrzymuje mi sie woda-teraz w listopadzie jak zaszlam tez mi nie szla,więc żyję nadzieją....
 
Mama05 kciuk zaciśnięty, mocno!:tak:

Hej dziewczynki.:-)
Z nudów cały dzień przeleżałam dziś przed tv.:sorry: A , że nic ciekawego nie było to połowę dnia przespałam .:zawstydzona/y: Ciekawe co będę robiła teraz, nocą. :eek:Najmłodsza gorączkuje, zęby wychodzą, marudzi.:baffled:Pofolgowałam sobie zamiast trzymać dzień czystych P :zawstydzona/y:. Zjadłam 5 kostek czekolady, wypiłam 2 lampki winka , zjadłam troche chipsów.:sorry: Oj dawno tak sobie nie dogadzałam, dawno.:sorry:
Do tego przez ten halny chodzę taka jakaś poddenerwowana.:cool:

Lilith uderzeniówka? Wow. Trzymam kciuk ( u drugiej ręki) by Ci się powiodło.

Bafinka ja tam w święta wcinałam marynowane grzybki.:tak: Małokaloryczne, ale faktycznie jak z cukrem zrobione to lepiej uważać. Swoich obawiać się nie musisz. Smacznego!
 
Mama, mam rozumieć, że znowu się starasz o dzidziusia? Jeśli źle zrozumiałam, przepraszam..

Justa, takie szaleństwo czasem jest potrzebne :)

Bafinko, ja też tęskniłam za wami bardzo, ale tu choroba, święta.. jak mąż w domu to jakoś nie mogę się zebrać by iść na lapta..

Wiecie, zaczęłam się już martwić.. to prawie 20 dc a u mnie nic a nic się nie dzieję.. początkowo myślałam, że przez odstawienie wiesiołka cykl z 26 dniowego wydłużył się do 30 dc ale teraz nie wiem już co o tym sądzić.. czy przez chorobę [ ja już zdrowa, lekko pokaszluję ] może aż tak się wszystko przestawić ?? CO gorsza, jajniki pobolewają troszeńkę co ileś dni, podobnie podbrzusze, przez co trochę głupieję.. już myślę, idzie owulika a tu nic i tak od początku cyklu, który i tak się dziwnie zaczął.. bo bóle na @ zaczęły mi się już na 3-4 dni przed nią a tak nie miałam nigdy.. aaa i wicie co.. cyce mi urosły.. może nie rozmiarowo ale są takie baardzo pełne.. spuchły tak przed @, trochę bardziej niż zwykle i tak się utrzymują, tzn. nabiły się jeszcze bardziej - bardzo mnie to cieszy :D Męża zresztą też..
CO o tym sądzicie??

Waga leci ładnie, ale jak to początkowo bywa. Codziennie po 0,5 kg ale myślę, że jutro już zobacze zastój. No i przyznam się, tak się za kurakiem stęskniłam, że wczoraj zjadłam 2 kg :D
Dziś sobie troszkę dogodziłam i pochłaniałam kapuste kiszoną albo kapuśniak, ale taki czysty, pycha :)
 
laseczki udało się!!! wiedziałam to od razu po zapłodnieniu potem zwątpiłam jak wyszła jedna krecha ale dziś drugi teścik i są dwie grube krechy:) ja i mężuś jesteśmy prze szczęśliwi:)

przechodzę na III faze i mam nadzieje że dużo nie przybiorę...
 
BAFINKAAAAA- gratki kochana,bardzo się cieszę!!!!!!!!cudowna wiadomość!!!

pisz jakie masz objawy???ja mam szyjke wysoko,tempka mi dziś poszla do gory bo 3 dni bylo na 36,8 a dziś 36,9 a mam 25 d.c. czyli jutro termin @ a skoro wzrosla to moze i mi sie udalo-prosze o &&&&&&&&&&&&&&&
moja waga nadal stoi:)))

JUSTKAAA- najlepiej jest system 3/3 czy 5/5 -polecam:tak:

LILITH- tak,staraliśmy sie w tym cyklu-byl plodny śluz ,ból jajnika i po doradzeniu dziewczyn starania byly..nie mialam zabiegu więc nie ma potrzeby czekać 3 cykle a skoro organizm sam dal znak ,ze plodność wraca to dzialaliśmy:tak:

JUSTA- dziekuję za &&&&&&&&&&&& kochana!!
 
reklama
Hej!
Mam zamiar zacząć dietę Dukana :-) Niewiele jeszce o niej wiem, czy na BB są jakieś gotowe przepisy, co jeśc i w jakich porcjach? Od czego zacząć? Nie wiew jak się to zabrać. Będe wdzięczna za wszelkie podpowiedzi :-)

Bafinka- gratulacje :-)
 
Do góry