reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta odchudzająca starającej

hej :)

Ja też ćwiczę: basen + stepper :D Ale jak na razie coś efektow nie widać :( Choć może ubrania są ciut luźniejsze, i wiecie co? jem mniej a wcale nie jestem głodna :)
 
reklama
tak tak- jestem za - zdrowym odżywianiem! i ćwiczeniami!!..bo inaczej..np głodówki..to paradoks przy tym co mówimy, ..i robimy by miec dzidziusia!..mnie bynajmniej lekarka wyśmiała..jak powiedziałam o foliku..a poxniej, ze chciałabym trochę zrzucić..:)..najpierw spytala z czego??..i Jak przy takiej wadze chce dziecko donosić..??..a poxniej..że jeszcze będe miała ten problemik..i tu i tam "za dużo"..:)
ale co tam..teraz kilka w dól..pożniej kilka w górę..a w efekcie..mniej do zrzucenia;)!po porodzie:)..
Ładna mama to szcześliwsza mama;)
 
Kasiu, a ty jakiego przedmiotu uczysz ? Bo wychodzi na to ,że w tej samej" branży" robimy. :)

Co ci powiedział dokładnie lekarz na temat tego odchudzania?

Pozdrowienia :) :) :)
 
Aha, właśnie dzisiaj robiłam musli domowe i przypomniało mi się ,że chciałam o tym tu napisac .

Musli takie jest niedrogie, a na pewno zdrowsze od tego ze sklepu, Ma dużo witamin i mikroelementów a wykonanie to pestka .Potrzeba do tego ;
2 szkl. płatków owsianych, najlepiej grubych
2-3 łyżki pestek dyni
2-3 łyżki pestek słonecznika
2 łyżeczki siemienia lnianego
2-3 łyżki rodzynek

Można dodawać wedle uznania pokrojone suszone śliwki/starte owoce np. jabłka, pokrojone mandarynki ( ja uwielbiam)
Sposób wykonania;
siemię lniane , płatki owsiane podgrzewać na patelni suchej jakieś 10 min na wolnym ogniu
dodać pestki dyni i słonecznika i jakies 5 min podgrzewać


Potem dodać rodzynki, wystudzić , przełożyć do puszeczki i już gotowe. Bardzo fajne daniue na szybkie śniadania, zdrowe , na pewno super dla przyszłych mam.
Ja dodaję suszone śliwki np i co tam mam , 2-3 łyżki jogurtu i super, bomba witamin stawia rano na nogi.

Życzę smacznego


Aha , 100gr ma około 300 kcal

Może to nie jest mało , ale przyspiesza metabolizm , no i je się go 2-3 łyżki i już jest się sytym.

Pozdrawiam
 
Monique! Postaram się spróbować ale w tych sprawach wolę iść na łarwiznę i kupić gotowe! Moja instruktorka powiedziała by szybko pozbyć siębrzuszka - ale gdy tylko on stanowi problem wystarczy ograniczyć węglowodany i to podobno daje szysbkie efekty.... ale nie całkowicie wyeliminować - na szczęście - bo jak tu żyć bez makaronu???? ;D
 
Powiem ci Margolis ,że odkąd spróbowałam tego musli , które robię w domu to już żadne inne mi nie smakuje i co najważniejsze wiem co w nim jest , a w tym kupnym to nigdy nie wiadomo Oczywiście wszystko zależy od Ciebie , ja w każdym razie namawiam, bo jest pyszne .

Pozdrowienia i życzę szybkich efektów.

P.S. A makaron też uwielbiam.
 
hej Margolis! mam pytanko- czy przed ciążą lepiej mieć płaski brzuszek? bo ja troszkę zapuściłam...
a jaka instruktroka Ci to potadziła? czego?
 
to jak to jest, jak jest mieso to nie dodawac do tego zemniakow tylko warzywa na przyklad?? a co z makaronami i sosami, uwielbiam takiego dania....kompletnie sie nie znam na tym co z czym nalezy zestawiac. Pomozcie!!!!
 
Izabelka - to moja instruktorka z gimnastyki (body shape) a nie chodziło o to że przed ciążą tylko tak ogólnie. Jednak podobno lepiej sięznosi ciążę jak ma siędobrą kondycję! Ruch to - przecież - zdrowie! Lepiej jest też dojść do formy po porodzie jak się w ciąży nie zaniedba. Wiem jeszcze, że jak sięprzed ciążą nie ćwiczyło to nie należy się ostro do ćwiczeń zabierać w jej trakcie, a jak się wcześniej zaczęło to nie ma przeważnie przeszkód do ich kontynuowania... Ale lekkki bełkocik wyszedł ale mam nadzieję, że się połapiecie... ;)
 
reklama
tak tak- ruch to zdrowie..mięśnie to wieksza siła..m.in. by lepiej zniesć ciaże..i urodzic!
 
Do góry