reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dieta naszych Maluszków

dzieki Ewo!!!
tak myslalam, ze w ten sposob, ale ja jestem tepawa w kuchni :zawstydzona/y: gdzies w necie znalazlam zeby dodac potem tej wody z miesa ale to chyba szkodliwe dla maluchow?
 
reklama
dzieki Ewo!!!
tak myslalam, ze w ten sposob, ale ja jestem tepawa w kuchni :zawstydzona/y: gdzies w necie znalazlam zeby dodac potem tej wody z miesa ale to chyba szkodliwe dla maluchow?
Ja słyszałam, ze takim maluchom nie należy podawać wywaru z mięsa, bo to moze im szkodzić, najlepiej dodać przegotowaną wodę, jak już dzieciaczki będą starsze to wtedy można tego wywaru dodawać, ale teraz to chyba za sybko
 
Dobry wieczór!
muszę się pochwalić, że mojemu synkowi smakowało co mu dzisiaj ugotowałam, musiałam dodać sporo wody żeby nie było takie gęste, ale wyszło na koniec super. no i mam obiad na jutro i 4 porcje zamrożone. i wkońcu wykorzystałam wagę kuchenną, którą mam chyba z 2 lata :-)
i zrobiłam też soku z jabłka z odrobiną marchwi i musiałam go odciągnąć od butelki bo wypiłby wszystko, do 80ml soku dodałam 40ml wody i Mały wypił 70ml, więcej się bałam.
dobranoc i dzięki za pomoc!
 
maja a jak robisz soczek, sokownikiem czy inaczej? Bo właśnie mi lekarka mówiła, żeby do jabłka dodać marchwi, bo same jabłko dla mojego za ostre jest,a nie widziałam takiego soku w sklepie, to bym chciała zrobić.
 
Makro, robię sokowirówką. dostaliśmy pod choinkę i jest świetna!!
zelmera, jak już obierzesz warzywka czy owoce to sok masz w minutę :tak:
w sumie mycie potem też nie jest uciążliwe więc polecam. dałam jabłko i malutką marchewkę, żeby było trochę marchwi i potem dodałam wody, pił aż miło :-D
no i dla nas też robię, w piątek na obiad była w piątek pizza więc jak wypijemy soku to przynajmniej mamy dawkę witamin :tak:
marchewkę kupuję u rolnika z Kaszub więc mam nadzieję, że jest zdrowa
tak wygląda
http://www.pinkdot.pl/wp-content/sokowirowka-zelmer-477.jpg
 
Ja kupuje swojemu soczysta marchew z Hippa i musze powiedziec ze kupilam takze z bobofruta tez marchew i roznica miedzy nimi jest spora w smaku.Bobofrut jest slodki niewiem dlaczego skoro jest npisane sok z marchwi bez cukru a Hipp smakuje jak marchew wycisnieta z sokowirowki nie jest slodka i Damian chetnie pije ta hippa.
A ja dzis zrobilam wkoncu kalafiorowa zupke z indyczkiem i kleikiem kukurydzianym o matko jak on sie zajadal zjadl nawet swoja jutrzejsza porcje :-p
 
reklama
Jula wczoraj dostała zupkę z cielęcinką. Na razie nic złego się nie dzieje. Pojawiła się jedna plamka czerwona na nóżce ale to raczej nie od mięska . Dziś też dostanie jak będzie ok, to może się okaże że już się pożegnamy ze skazą :-)
 
Do góry