reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta małych kwiatuszków- wprowadzamy pokarmy stale:)

ja nie daję samej marchewy bo nie chcę zeby młodego przytkało, dawałam najpierw owoce teraz warzywka i wszystko zjada ładnie

kaszki są mleczne i bezmleczne trzeba czytać, jak są mleczne to dodajesz tylko wodę bo mm mają juz w sobie
 
reklama
moja zjada pół słoiczka i zapija cyckiem;) raz zjadła cały (młoda marchewka z ziemniakami rządzi) i wtedy 2-2,5 h nie jadła wcale, ale u nas już całkiem pokręcone to wszystko przez próby butelkowe, udaje się jedną dziennie dać,ale coś kiepsko widzę przejście na nią całkiem, może i dobrze, oby głodna nie była jak wtedy...
a kupy też takie po marchewie;)
jarzynowa też beee a niby w składzie ma tylko odrobinę pora albo pietruszki oprócz ziemniaków i marchewki
 
A jakich firm sloiczki kupujecie? Oprocz gerbera, bo tu nie ma ;-)
Chcialam sama robic, ale moj M chce jednak kupowac... Moze sprobuje dac ze sloika i potem zrobie swoja i zobaczymy co Mala bardziej polubi ;-)
 
Moja uwielbia marchewke z ziemniaczkami Hippa :) Sama marchew nie szła a ta z dodatkiem super. Dawałam też zupkę jarzynową Gerbera. Zjadła, ale bez szału. Za to jak dodałam do niej słoiczek hippa to ładnie zjadła. Boję się, że będzie problem z warzywami i będzie tylko tą marchewkę chciała jeść :/
 
A my na obiadek serwujemy dziś ziemniaczki z dynią-Hippa,zobaczymy jak zje???Uwielbia jabłuszka,jabłuszka z marchewką,z bananem i tą kaszkę ryżową z brzoskwiniami z Hippa.
Póki co-toleruje to,co mu podałam...;-)
 
mamusiaDorusia, i jak te ziemniaczki z dynią? Bo mi to one tak śmierdzą, że aż wykrzywia. Mała samych nie chciała jeść, jadła kiedyś jak dodałam marchewki do tego. A słyszałam, że dynia taka słodka i dzieci lubią :/
 
reklama
jak już będę dawać coś innego niż cyc to i tak mleczko zawsze będzie po obiadku. a będzie to już za półtora miesiąca :-)
 
Do góry